Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valóban nehéz természetűek a...

Valóban nehéz természetűek a rák jegyben született emberek? Esetleg vannak kivételek?

Figyelt kérdés
máj. 5. 21:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Meg rendkívül gyáva, menekül, hátrafelé támad.
máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Meg rohadtul sunyi, zsarolós, ilyen hátulról kerülős passzív-agresszív érzelmi manipulátorok.
máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A Halak amúgy nagyon gyakorlatias tud lenni, ehhez képest a Rák ilyen meleg málé.
máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ne csak Napjegyet nézzetek
máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Általánosságban írtam.
máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Meg szeretik lehúzni a másikat, tárgyakkal, anyagiakkal, stb. de ilyen nagyon édesen-kedvesen. A nők között ilyen "apuci" támogató kapcsolatot keresnek.
máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Amúgy én is utálom őket. Legfőképpen azt hogy elvárásaik vannak a másikkal szemben és ha nem teljesül megy a hiszti. És olyan elvárásaik hogy a másik érezzen rá az aktuális hangulatára ami olyan változékony hogy csak na és neked kötelességed ráérezni.

A másik hogy a nyílt és őszinte dolgoknak ők ellene vannak, mivel ők ezeket ki nem állhatják hogy kimondják, inkább elhallgatják és kb. az van hogy manipulatívan szedik ki belőled vagy körülírják amire azt mondják h tapintatosak nehogy megbántsák vele a másikat.


Mindenki olyan kis cuki jóságosnak látják őket, aztán olyan kétszínűek hogy csak na, teszik a jókislányt, vagy jófiút, így a többség valóban kedveli őket. Bárhová besimul, bárhová be tud illeszkedni. Érzelmi kapcsolatokat alakít ki és az érzelmeidre akar hatni. Ha azok mondjuk nálad nem olyanok mert mondjuk a Holdad olyan jegyben áll hogy ott kb nem tud érvényesülni ők akkor is kierőszakolnak belőled egy minimálisat is. Nem sorolom tovább

máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Gondolom többség tüzes vagy levegős jegyű, hogy ennyire rossz a vélemény rólunk. Rák férfiakkal vagy rák nőkkel van nagyobb bajotok? Egy rák pasi.
máj. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én tűz-levegő kombó vagyok és igazából mindegy a neme mert mindkét nem képviselője idegesítő
máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A Rák érzelmes, érzékeny, de mégis zárkózott. De nem csak a Nap jellemzi az embert az asztrológia szerint... sem.
máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!