Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy bak nő? (Kérdésed...

Milyen egy bak nő? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Én bak vagyok. Január 14.-én születtem. De egyáltalán nem jellemzők rám a bakokról leírtak tulajdonságai. Mert mindenhol azt olvasom, hogy a bakok a munkájukért élnek, meg a pénz a mindenük, meg hasonlók. És én egyáltalán nem érzem magam baknak. Hogy lehet ez?

De ettől függetlenül egy bak nőhöz illene egy nyilas férfi? A férfi november 30.-án született, ha ez sz

ámít.


2010. okt. 22. 18:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Az aszcendensem oroszlán.
2010. okt. 22. 18:32
 2/5 anonim válasza:
Szia!Én is bak nő vagyok,de rám sem illenek.Mindig azt írják,hogy nagyon sokára tudja csak kinyílvánítani az érzelmeit,ezért ridegnek tűnik stb stb.Én sem értem,én nem ilyennek érzem magam.Egyébként azt mondják (bár nem tudom te hány éves vagy),hogy 30 éves kortól az aszcendens jellemző ránk inkább.Az oroszlán illik rád?Nekem még van egy pár év 30-ig úgy hogy nem tudom. L.
2010. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még én sem vagyok 30. De azért köszi a választ.
2010. okt. 24. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Azta! Én nyilas ffi vagyok, egyszer volt bak bnôm hát nem illetûnk össze. Ô mindig otthon akart maradni én pedig mindig menni akartam. Szóval ennyi. Attól még nektek ôsszejöhet. ;) ç
2010. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon vagyok egy itthon ülős típus.
2010. nov. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!