Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez lehetséges? (Kérdésed túl...

Ez lehetséges? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Én Ikrek csillagjegyű vagyok,de igazából Rák lennék,csak koraszülött lettem. És ahogy olvasgattam a horoszkópokat,igazából rám a keveréke jellemző. Imádok rajzolni,kézműveskedni,és felületes is vagyok sajnos eléggé.. akkor szerintetek lehetséges hogy mind a kettő vagyok? :)
2011. máj. 21. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem aki nagyon a határon van az kap mindkettőből :D

De attól Ikrek vagy. Én színtiszta Nyilas vagyok, rám se lehetne fogni mást :D

2011. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy mindkettő lehetsz.

Nekem Ikrek az aszcendensem, de Bika vagyok valójában. És a Bika rám sokkal jobban illik és magamra is ismerek. MÍg az Ikrek-ből kevésbé. (bár ott is van 1-2 ami igaz rám).

2011. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy aki csillagjegyhatáron születik, abban mindkét jegy tulajdonságai (Napjegyet illetően!) keverednének. Napjegye (=csillagjegye) mindenkinek csak egy van. Ha a Nap az Ikrek 29° 59' 59"-en áll, akkor is Ikrek lesz az illető. Ettől függetlenül bármilyen egyéb jegy tulajdonságai erőteljesen kiütközhetnek, ha az adott jegy (és/vagy annak az uralkodó bolygója, uralt háza, stb.) domináns a képletben.

Pl. ha valaki Ikrek Napjegyű, de Rák ascendensű, Ascendensen vagy első házban álló Holddal, Rákban stelliummal (azaz 3 vagy több bolygóval az adott jegyben), esetleg zsúfolt 4. házzal, akkor vélhetően inkább a Rák tulajdonságai jellemzőek rá, mint az Ikreké.

2011. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!