Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet elcsábítani egy...

Hogy lehet elcsábítani egy bak pasit, és hogy egy kost?

Figyelt kérdés

1.eset: komoly kapcsolatra

2.eset: csak szexre

Tapasztalataitokat osszátok meg velem:)


2010. okt. 15. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

1. Egy marék fűvel

2. Verd ki neki


Csak aztán vigyázz, nehogy elkapjanak az állatvédők!

2010. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bak a férjem. Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!Fél évembe telt amikor azt mondta nekem drágám. Az nagyon nagy szó volt tőle. Azóta drágám vagyok, immár 10 éve. Nehéz volt a szívéhez közelebb kerülni, viszont tudtam ő egy melegszívű ember, aki küzd a másikért. Jó partner, jó családapa, jó szerető, jó barát, és ő a lelki társam is. Már majdnem feladtam, amikor megtört a jég és közel engedett magához. Én Kos nő vagyok, aki lobbanékony, vidám, és harcos amazon. Én sem vagyok ám piskóta,éppen ezért a két piskóta összeragadt mert a benne lévő krém összeragosztotta őket.
2010. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. LOL

2.de ééédes:):):) sok boldogságot nektek továbbra is:)

2010. okt. 16. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
én 18 éves vagyok kos, a barátom 22 bak:)4 éve vagyunk együtt.Egyetértek az első válaszolóval.Nekem ami a szívemen,az a számon,de viszont ő pedig pont az ellenkező,de nagyon szeretem,mert megbízható és nagyon tud szeretni,csak nehezen mutatja ki.
2010. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként nekem is ismerős a helyzet, de lehet, hogy félreértettétek. én nem kos vagyok, hanem a bak pasikon kívül a kos pasikkal kapcsolatban várok tapasztalatokat:)
2010. okt. 17. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!