Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas horoszkóp ikrek aszcend...

Nyilas horoszkóp ikrek aszcendensel nagyon szerencsétlen párosítás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ja, 2012-ben egy ilyen miatt lesz világvége. (annyira tudom, hogy most felteszi a következő kérdést: szerintetek tényleg világvége lesz 2012-be? :))
2010. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos, én nem hiszek a világvégében. A különbség kettőnk közt az, hogy annak ellenére, hogy én nem hiszek valamiben, nem állok neki fikázódni, hanem inkább nem is írok semmit.
2010. okt. 9. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy szerencsés vagy szerencsétlen párosítás. Minden jegynek vannak jó és kevésbé jó tulajdonságai.

Téged nagyon vonz minden, ami új, szeretsz társaságba járni, sportolni és információt gyűjteni. Sok mindenbe belekezdesz, de nem mindent fejezel be.


26L

2010. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!