Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Képes-e a Skorpió férfi a...

Képes-e a Skorpió férfi a húűégre?

Figyelt kérdés
Összeillik a Kos nő a Skorpió Férfival úgy, hogy a lány aszcendense Skorpió? A skorpió 37 a lány 33 éves. Légyszi aki tud választ, irja meg . Köszönöm.
2010. okt. 7. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok és inkább lelőném magam, mint hogy eljátsszam a párom bizalmát. A kosokkal pedig remekül kijöttem mindig.
2010. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 atrask ***** válasza:

A skorpió nehezen alkalmazkodik, emberben tényleg olyanok mint a valóságban - ha gáz van öngyilkos lesz (ez az állat)

ha gáz van menekül(ez az ember) Nehezen nyílik meg, ha sikerül akkor sem hihetsz el mindet amit mond, mert abban a hitben él, hogy "az információ=hatalom", mindenkiről,mindent tudni AKAR,de magáról csak annyit mond, amennyi feltétlenül szükséges ahhoz, hogy másokból még többet szedjen ki. Alapvetően hűséges, de inkább csak magához..... Barátként?! hmmmm.. társaságnak jó, minden poénra vevő, főleg ha kerülöd a "csak neked" elárult sebezhető pontjait, mert különben 1 pillanat alatt átváltozik, és pfűűűűű...

2010. okt. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kékwérű ***** válasza:
KIZÁRT! hűtlen az összes..
2010. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én skorpió pali vagyok elképesztően illik rám majdnem az összes skorpió alaptulajdonság, de szerelmemhez nem tudok hűtlen lenni. Nagyon hűséges fajta vagyok, csak legyen aki elviselje azt hogy folyton gyanakszom.:D
2011. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!