Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Képes-e a Skorpió férfi a...

Képes-e a Skorpió férfi a húűégre?

Figyelt kérdés
Összeillik a Kos nő a Skorpió Férfival úgy, hogy a lány aszcendense Skorpió? A skorpió 37 a lány 33 éves. Légyszi aki tud választ, irja meg . Köszönöm.
2010. okt. 7. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A számítógépem szerint failed.
2010. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hmm hmm köszönöm a választ
2010. okt. 7. 18:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen összeillik,nyugi!;)
2010. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

A skorpió kifejezetten KÉPTELEN a hűségre. Nyugi, tapasztalat 32842393929384373239243572323 példát tudnék hozni a mindennapokból, magánéletemből hires emberekről, barátnőimtől, családból. Mind egy g.anéj szexmániás.

Szóval készülj a legrosszabbakra, tuti túl fog járni az eszeden. Én nyilas vagyok nekem mindig meggyűlt velük a bajom, pedig türelmes, szenvedélyes voltam és az elején minden olyan egyszerűen indult. Te kos létedre azonban erős lehetsz és szenvedélyesebb, ha sikerül kijelölnöd a határokat és nem vesz hülyére nagyon szenvedélyes kapcsolat lehet. A kos nagyon erős jegy.

2010. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :)
2010. okt. 7. 20:09
 6/14 anonim ***** válasza:
természetesen képes, egyéb iránt a napjegy vajmi kevés egy összetett személyiség elemzéshez, általánosságokat közöl, melyek vagy tévednek, vagy nem, de legfeljebb hajlamként fogadhatóak el..
2010. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na vegyük sorra...

Kos: 4 láb + Első számú skorpió: 8 + na itt bejött a képbe még egy skorpió, ami még 8 láb ....

Szerintem ez kicsit sok egy kapcsolathoz, általában 4 láb az elfogadott :D

2010. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne képes? Egyrészt fontos az aszcendens is, másrészt pedig a NEVELÉS. Jó dolog a horoszkóp, de nem szentírás.


Mellesleg nekem skorpió a párom, és 100%-ban hűséges.

2010. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én csak egyet ismerek, aki 12évig volt hűséges egy lányhoz. De elmondása szerint rengetegszer alig tudta visszafogni magát. Majd megkérdezte " A petting ugye nem számít"? :)

A volt vőlegényem kos volt, skorpió aszcendensel. Nem véletlen, hogy nem lett belőle házasság. Minden esetre jól tudta titkolni a dolgait. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy a te párod nem képes a hűségre!!

2010. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. okt. 10. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!