Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek az orszlán nő és...

Szerintetek az orszlán nő és a skorpió férfi mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 20:28
1 2
 11/14 anonim válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz,a skorpiok egoistak,rettentoen bekepzeltek es anyagiasak.az elejen aranyosak aztan bevadulnak.En oroszlan vagyok es vhogy mindig talaltam skorpio ferfit de nem mukodik rengeteg a vita,mert az oroszlan es a skorpio eleg nehezkes szemelyisegu emberek.
2010. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
szerintem egyéntől függ.Én skorpió lány vagyok, és oroszlán fiú :) a barátom. Kijövünk egymással.Gondolom akkor az oroszlán lány, és skorpió fiú és ki jöhet egymással, csak néha engedni kell...
2010. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mint 2 dudás 1 csárdában!
2010. dec. 31. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nna,az oroszlánok csak az egoisták!A különbség annyi,hogy amíg az oroszlánok szeretnek a rivaldafényben tetszelegni,meg nagyvonalúskodni,a skorpiók az élet komolyabb dolgaival vannak elfoglalva,és jól érzik magukat akkor is,ha nincsenek a középpontban.
2010. dec. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!