Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek az orszlán nő és...

Szerintetek az orszlán nő és a skorpió férfi mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem a születési csillagjegy dönti el a párkapcsolatot, hanem a TELJES HOROSZKÓP!!!
2010. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiből semmit nem lehet megállapítani. Többmillió oroszlán nő és többmillió skorpió férfi él a Földön.
2010. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Horoszkóp szerint abszolút nem illenek össze.

Én pl. oroszlán nő vagyok, alátámasztanám ezt az állítást. Bár nem hiszek igazán a horoszkópokban. De talán van benne valami..:)

2010. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hosszú távon biztos NEM.
2010. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem csak 12 féle jellemű ember él a földön, ezért nem lehet pontosan megmondani. De az biztos, hogy általánosságban véve az oroszlán és a skorpió is birtokló-uralkdó típus, ezért párkapcsolatban nem illenek össze, mert mindkettő a saját érdekeit helyezi előtérbe. De mondom, ez csak általánosság, lehet, hogy az eyikk fél tökre nem ilyen típus.
2010. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, én sem hiszek ezekbe a napi horoszkopokba de minden jegynek megvan a jellegzetesége.:)
2010. okt. 6. 22:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, NEM A NAPJEGY DÖNT, és van, hogy egy jellegzetesség valakire pont nem igaz, tehát nincs meg a jegyek jellegzetessége csak napjegyek alapján, ahány ember, annyi jellem, vagyis nyugodtan számolhatsz milliárdokban.
2010. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a két csillagjegy vonzódik egymáshoz és jól kijönnek,vannak bennük közös vonások.
2010. okt. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én, mint állítólag igazi oroszlánszülött, a skorpió férfiakban nagyon nem bírom az egoizmusukat és az anyagiasságukat. A világ ennél sokkal színesebb, minthogy csak magunkkal törődjünk, és a pénz sem a legfontosabb dolog az életben.
2010. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó eggyetértek veled:)
2010. okt. 7. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!