Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a fényszögek?

Figyelt kérdés

10. házas Nap az Oroszlánban

- 4. házas Bak Neptunnal oppozíció

- 4. házas Vízöntő Uránusszal oppozíció


Ugyanakkor ugyan ez a 10. házas Nap az Oroszlánban:

- 2. házas Nyilas Plútóval, és

- 6. házas Kos Holddal

is háromszoros trigonban van (tehát a tüzes jegyek mindegyikében egy-egy bolygó támogatja egymást).


Szerintetek mi jön ki ebből a feszültségből?


Köszönöm előre is.



2023. febr. 15. 20:22
 1/6 Bálvány ***** válasza:
Miért nem láthatjuk a képletet?
2023. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az enyém a képlet, és más adatát nem szeretném megosztani.
2023. febr. 15. 21:29
 3/6 Bálvány ***** válasza:
És honnan lehet tudni egy képletről, hogy kié?
2023. febr. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem kötekedni szeretnék, de szerintem egyáltalán nem tartozik ide, hogy miért nem szeretném megosztani a képletet. Belemehetnék, nyithatnánk rá külön témát - akár egyet nem értésünket is megvitathatnánk -, de nem szeretnék. Elsőre is ez lett volna az autentikusabb válasz részemről, de feltételeztem, hogy jó szándékkal írsz. (Most sem mondom, hogy kifejezetten rossz szándékod lenne, de ha értelmetlennek találod a kérdést, az is teljesen rendben van, ha nem válaszolsz rá, minek keresztkérdéseket feltenni?)


Nem az volt a kérésem, hogy egy konkrét ember képlete legyen kivesézve, hanem arra lettem volna kíváncsi, ki milyen logikával közelíti meg a kérdés leírásában felvázolt helyzetet. Ha én ezt egy konkrét ember képletében kontextusba is szeretném helyezni, az már az én dolgom.


Viszonylag új vagyok az oldalon, de olvastam már pár válaszodat, általában tartalmasak és segítőkészek. Ebben az esetben viszont úgy gondolom, nem annyira vetted figyelembe, mit is szeretne a kérdező. Erre szerintem érdemes figyelni. Ha a konkrét képletek elemzése a hobbid, úgyis fognak sokan kirakni mindenféle képleteket, szóval az enyémhez hasonló kérdéseket akár figyelmen kívül is lehet hagyni. Talán valakitől fogok így is választ kapni.


Köszi, ha elolvastad.

2023. febr. 16. 16:12
 5/6 Bálvány ***** válasza:

Tehát van egy 20-as éveiben járó emberünk akinél......

A 10. házas Oroszlán Nap egy sikeres karrier jelölője lehet (vezető vagy akár színész jövőkép stb.)

A Plútó a 2. házba több gazdag ember képletében is megjelenik, ami nagy változást jelenthet az anyagiak terén.

A 6. házas Kos Hold a munka /szolgálat, lendületes/változó intenzitású jelölője lehet.

Ha ezek királytrigonban kapcsolódnak a tűz jegyekben az egy jelzés arra, hogy a karrier-munka-pénz aktív cselekvés útján, könnyen jövő sikereket hoz a szülött életében.

Na de a Nap támadott az otthon/apa házából. Tehát az otthoni környezet (esetleg apa személye) akadályozza a karriert.

Hogyan? PÉLDA analógia it Neptunra: Alkoholista apa, vagy vallásos bigott szülő akinek nem tetszik pl. a gyerek szinészi karrierje.

PÉLDA analógia it Uránuszra: Különc, hóbortos család, akik extravagáns életformájukkal mindig váratlan kényelmetlen helyzetbe hozzák a

konzervatív, hatalmi karriert építő szülöttet.

A tranzitokra rápillantva:

- Szaturnusz most jön ki a Vízöntőből - > Tehát az elmúlt 3 év egy időszakában az Uránuszon keresztül igencsak ostromolta a Napot.

- A Plútó az elmúlt évek valamelyikében a Neptunon keresztül támadta a Napot., most pedig a Vízöntőben valamikor eléri az Uránuszt, hogy

ott is ártson.

Ahogy az elmúlt évek nem voltak kedvezőek ebből a szempontból, szerintem a következőkben is lesznek csúnya dolgok, de ezt így vakon nem lehet pontosabban megmondani.

2023. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bálvány ***** válasza:
Az otthon mindig bizonytalanságok talaja lesz ennél az embernél. Gyakori költözés bizonytalan tulajdonviszonyok. Jobb neki az albérletek sűrű váltogatása. Pénzt lakásba kár befektetnie, mert elveszti.
2023. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!