Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió csillagjegyű pasikról...

Skorpió csillagjegyű pasikról mindent szeretnek tudni :D:D?

Figyelt kérdés
es hogy jonnek ki a tobbi csillagjeggyel??elore is kosziiii
2010. okt. 3. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. énse birom a káoszt és kiegyensulyozott vagyok és eszem ágában sincs magamat gyilkolni...
2010. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ismerek 1 skorpiót, az mindig jókedvű és megnevettet, de néha már fárasztó is tud lenni.
2010. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

huuu koszonom hogy mar egy nap utan ennyi hozzaszolas erkezett...

amugy meg mar jarok az illetovel csak erdeklodtem


valaki nem tudna azt is megmondani hogy a halak csillagjegyuekkel hogyan jonnek ki elore is koszonom sziasztok!!

2010. okt. 4. 14:40
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
najó mostmár közbeszólok én is skorpió vagyok, fiú és nem értem ezeket a káosz, fegyelmetlenség, öngyi hajlam, stb., és nem vagyok egoista, de magamnál optimistább személyiséget nem ismerek. mindenben a jót látom, akin tudok segítek, mindig rend van körülöttem, szeretem megnevettetni az embereket, soha nem voltak öngyi hajlamaim, úgyhogy tényleg nem sokat érnek ezek a horoszkópok, tényleg ne ezek alapján válassz párt magadnak, de viszont azok az aszcendensek kiszámítása vagymik annál is többet érnek, abban van valami, nem értem hogy hogyan, de tényleg működik, nekem is csináltunk és gyakorlatilag az ÖSSZES igaz volt rám amit kijött. azt ajánlom, nagyon jó
2010. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha elfelejtenétek a balítéleteiteket velünk kapcsolatban! Ez már majdnem diszkrimináció határát súrolja, nem tűnik fel senkinek? Ez egy olyan dolog, hogy mondjuk terjesztem az igét a vízöntőkről, miszerint "óvakodj a gonosz és csapongó vízöntőtől, mert a leggaládabb csillagjegy, ami létezik"..... és mindezt azért tenném, mert ismerek 1 vagy 2 olyat, akivel nem jöttem ki. Nem minden fekete vagy fehér! Attól, hogy nem érted a jellemünket, még nem biztos, hogy olyanok is vagyunk, mint amilyennek te látsz.
2010. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én Skorpió vagyok, és nem hiszem, hogy mi lennénk a legrosszabbak :D

Van egy szintén ilyen jegyű ismerősöm, de senki meg nem mondaná róla, hogy Skorpió, mert szinte semmi nem jellemző rá az általános írásokból, ugyanis az Aszcendense és a Hold-jegye Nyilas :D

2010. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sok ellenség,nagy tisztelet!:D
2010. dec. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!