Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A holdjegynek nagy a jelentsége?

A holdjegynek nagy a jelentsége?

Figyelt kérdés
Én bika vagyok, az aszcendensem nyilas.-de véleményem szerint, és mások szerint sem vagyok olyan, mint aki bika, a nyilas természet, meg aztán pláne nem illik rám. Álmodozó, romantikus, érzékeny lelkű, empatikus vagyok.-pont, mint egy halak általában. A holdjegyem Halak. A kérdésem az, hogy a holdjegy is sokat számíthat?
2010. okt. 1. 22:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy még azért érzem, hogy a Halak közelebb állna hozzám, mint a bika, vagy a nyilas, mert már mióta az eszemet tudom, én úgy érzem szinte a víz a lételemem,imádom a tengert, a delfineket. És folyton álomvilágban lebegek.
2010. okt. 1. 22:43
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogyha csak attól függne az emberek jelleme, amit itt leírtál, akkor maximum 144 féle ember lenne a világon. A valóságban viszont majd 7 milliárdan vagyunk. Szóval hagyd ezt az egészet, és légy önmagad.
2010. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

amugy nem vágom,Bika vagy de az aszcendesensed Nyilas??

ezt hogy kellene értelmeznem?

2010. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi az az aszcendens és deszcendens és holdjegy? Komolyan érdekelne :)
2010. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az aszcendens az a születés órájában éppen feljövő csillagjegy. A holdjegy pedig, hogy a születés napján melyik jegy áll a holdban. Kb. ez.
2010. okt. 4. 00:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a holdjegy adja az érzelmi beállítottság nagy részét. Meg lehet,hogy a horid többi eleme is ilyen álmodozó,érzékeny lelkületet kölcsönöz neked.
2010. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A legfontosabbak hogy hol áll a Nap (12) mi az Asc (12*12), hol áll a Hold (12*12*12) hol áll a születési uralkodó - neked az a Jupiter (12*12*12*12). Ez az alapszemélyiség nem 144 hanem 20 736, ezután jön a többi bolygó és ezek kapcsolata főként az előzőleg említett bolygókkal stb-stb-stb..... A személyes horoszkóp nem általánosítás kedves válaszoló.


Kedves Kérdező, a Halak Hold valóban ad ilyen tulajdonságokat, de ha ezt jelentősen erősebben érzed akkor más is lehet a dologban (pl. többségében Víz jegyben állnak a bolygóid, vagy valamilyen "vizes" bolygó van az ASC-hez közel (Pl. Neptunusz, Plútó), vagy erős fényszög/fényszögek vizes jegyekben álló bolygóktól az ASC-el, Nappal.

2010. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
... és ti ezt tényleg elhiszitek :)
2010. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

igen, elhisszük :) viszont ha Te nem, akkor miért vagy itt?


Rejtett asc-ed is lehet, ennek már utána jártál?

2010. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!:)
2010. okt. 7. 18:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!