Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika csillagjegyű fiú illik...

Bika csillagjegyű fiú illik bak lányhoz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 18:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
Igen! Nagyon is mert sokban hasonlítunk,mert én bak vagyok a párom meg bika.dettó ugyanaz.
2010. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Bika csillagjegyű fiú vagyok. A bika jegyhez a bak csillagjegy illik a legjobban. :)


(17/F)

2010. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

de örülök neki :)

2010. szept. 30. 19:24
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

én Bika nő vagyok Bak aszcendenssel, imádom magam! :D

szerintem ők is imádnák egymást! :D

2010. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
bak vagyok és apukám bika és nagyon jól kijövök vele! viszont az egyik fiú o.társam szintén bika, és őt utálom a legjobban az egész osztályból... :S szóval ez így...
2010. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
nem mert más rendszertani fajba tartozik a bika és a bak.
2010. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Illik. Mindketten földjegyek...:)
2010. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a bik bak is megvannak XD .....ezek hülyeségek -.-
2010. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

igen! nálunk si ez van. ezt írja Abonyi Tibor horoszkóp oldala:

"Két szilárd, hasonló gondolkodású elme találkozása. Ők ketten a földet is ki tudnák fordítani a sarkából - és ez csak a kezdet. Mindenben egyetértenek, a pénzügyektől kezdve egészen addig, hogy mit rendeljenek a vendéglőben. A szerelemben és az életben ugyanazok a célok hajtanak benneteket: egy boldog otthon és az anyagi gondoktól való függet lenség. Mindketten megértitek a másik törekvéseit, még a csökönyösségre való hajlamát is, és közösen megtanulhatjátok kevésbé komolyan venni az életet.


A Bika-Bak párosban szeretet és hűség uralkodik, az idő előrehaladtával a gyengédség és a bizalom csak fokozódik, ez a kapcsolat tehát jól kezdődik, és attól kezdve egyre csak javul. És ha mindketten megtanuljátok vágyaitokat kommunikálni (a hálószobában és azon kívül is), akkor ezt a kapcsolatot semmi sem rendítheti meg."


"Ezek ketten képesek a lehetetlenre: két lábbal állnak a földön, a fejük benyúlik a felhők közé, a szívük pedig valahol a hetedik mennyországban jár. Mindkét jegynek hasonlóak az elvárásai: egyszerre kívánják a biztonságos feltételeket és az izgalmakat. Szeretitek a luxust és ebből következőleg elengedhetetlennek tartjátok a kényelmes környezet, a közös otthon mielőbbi megteremtését. Sosem fáradtok bele, hogy testi-lelki egyetértéseteket minden lehető módon kifejezzétek.


Boldogságotok végső biztosítékai a bizalom és a hűség, és az is csak átmenetileg felhősítheti el, hogy ebbe a kapcsolatba makacsságból is dupla dózis jut. Az egyetlen igazi hátulütője az lehet, ha olyan zökkenőmentesen halad, hogy már-már egyhangúvá is válik. Időről időre gondoskodjatok néhány frissítő meglepetésről, a hálószobában és azon kívül egyaránt."


[link]

2010. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
0%
Képzelj el egy bakot ahogy éppen a zöld réten legel, éli világát, nézelődik szaladgál amikor jön a semmiből az erőszakos vad bika, odamegy a bak mögé és jól szétb@ssza. Ha szerinted ez normális, akkor kérdésedre a válaszom: illik.
2010. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!