Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nőhöz milyen csillagjegy...

Bika nőhöz milyen csillagjegy illik a legjobban?

Figyelt kérdés
Aszcendens rák. :)
2022. márc. 15. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Légyszi, ne ez alapján ismerkedj...nagyon káros
2022. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Egy bika nőhöz csakis egy kigyúrt férfi illik.
2022. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha a puszta logikát nézem akkor bika nőhöz tehén férfi illik.
2022. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Logikusan, ha bika akkor nem is nő, hanem férfi!

Légyszi nőljétek ki ezt a horoszkóp alapján ismerkedést, vagy mélyüljetek el a témában és lássátok meg hogy nemí gy működik, vagy ezen a szinten ne műveljétek mert csak káros

2022. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Megtennétek, hogy ha képtelenek vagytok a kérdésre válaszolni, akkor elfogadjátok ezt a tényt, és ennek megfelelően hanyagoljátok is a válaszadást?


Nyilván nem vagyok retardált én sem, hogy ez alapján szűrjek bármit, mókának látom a horoszkópot és érdekelt volna a téma, ehelyett a ti virtuális önkielégítéseteket vagyok kénytelen olvasni.

2022. márc. 15. 21:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Rák a legjobban! Rengeteg ilyen párost ismerek.
2022. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En bika jegyben született nö vagyok, eddig bika jegyü ferfiakkal nagyon jol kijöttem. A bika föld jegy, igy a föld jegyek passzolnak leginkabb hozza, a bika mellett a szüz es a bak. Jelenlegi parom iker, iszonyu nehez egy bikanak ezt kibirni. Egyebkent meg a merleg is jo hozza, bar a merleg minken jegyhez passzol szerintem.
2022. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Föld és víz jegyek illenek hozzád, de nézd meg, milyen jegyben van a holdad, mert az mutatja az érzelemvilágodat. Szerintem egy halak elég jól kiegészíti a bikát.
2022. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem jelent semmit,meg nem vonok le erről semmilyen túlszárnyaló konzekvenciákat,de én ugy annnblock azt vettem észre,hogy sosem jöttem ki túl jól velük,akikről később megtudtam hogy azok.Pedig az a vicces, hogy minden oldalon azt olvasni hogy elvileg a legjobb párositás lenne velem.(Bak)

Nem tudom,nekem mind olyanok voltak az ismeretségi körömben,hogy hihetetlenül a materialitás rabjai,meg hedonisták a végletekig.Csak az élvezetek,a földi jó,meg az egyéb hasonló felszines dolgok.A buli,a pia,a plasztika,izek,meg a "szépnek" tűnés hajszolása.Ilyen tipikus ribik hogy ugy mondjam.Akik majd a legizmosabb bikákhoz mennek hozzá,meg akinek a legtöbb pénze van a bankba.

Sosem tudtam őket túl komolyan venni.Mert nem is voltak azok..

2022. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

U.I

a válaszra a kérdés meg egyébként-Bak,Szűz,Halak

2022. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!