Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek összeillik az...

Szerintetek összeillik az ikrek férfi, és az oroszlán nő?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 20:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%
Igen..mi is pont azok vagyunk!A férjem ikrek,én oroszlán,és 10 éve együtt vagyunk!:)))
2010. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ok,akkor jóó :D

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

2010. szept. 9. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
most nem azért de mi köze van a horoszkópnak ahhoz, hogy te meddig leszel vele?
2010. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a kapcsolatban az oroszlán a "gyenge" pont, én is az vagyok, egy igazi oroszlán csaj és tudom, velem nincs könnyű dolga egy pasinak, szóval sok sikert!
2010. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
összeillenek elég jól
2010. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
80%
Talán az ikrek lesz az aki elbír majd viselni 1 oroszlán nőt :D
2010. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Csak ennyi.Az első válaszoló megadta neki amit hallani akart,és megnyugodott.Besz@rás.Az ilyen nőt kéne visszazavarni a fára egy banánnal a kezében.
2010. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
31%

utolsoban van vaalami ha tényleg ennyitöl megnyugodott :D

egyébként szerintem ez poénnak jo meg van benne valami de szerelmhez ne legyen már köze horoszkopnakszardmárle

2010. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Az aszcendensnek kell passzolni a másik csillagjegyéhez. De a főbb vonások alapján egész jó összeállítás. Az elemeket nézve az oroszlán tűz, az ikrek levegő, felszítja és szükség esetén lefolytja a tüzet. Ezt tapasztaltam is, csak az én iker ismerősömmel nem volt viszonyom, csak barátság.
2010. szept. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
igen, ahogy mondjátok az aszcendens is nagyon fontos, én személy szerint a személyre készített horoszkópokban hiszek, de nagyon alap szinten mondható, h az ikrek egy kicsit nyugodtabb jegy, az oroszlán meg nehéz eset: csodálni kell, elismerni, tisztelni.....stb.
2010. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!