Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpiójegy tényleg szexmániás?

A skorpiójegy tényleg szexmániás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem jegytől függ.
2010. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

én skorpió vagyok de nem mondanám magam annak. ilyen külső jellemzések alól is kilógok! egy csillagjegy tulajdonságot nem lehet ráhúzni mindenkire.

de lehet, h mivel elég szenvedélyeseknek tartják őket, többen szexmániásak, mint más jegyek szülöttjei

2010. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az. Bár férjnél vagyok. :D 22/L
2010. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
92%
Nem jegyfüggő, de szerelemben előfordulhat, hogy felülmúljuk a partner elképzeléseit, velem legalábbis megtörtént, a párom nem bánta, de sose lépnék félre. (skori nő vagyok)
2010. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
En skorpio vagyok, de nem tudom megmondani, hogy szexmanias vagyok e, mert fogalmam nincs, hogy masok mennyit gondolnak a szexre es hogy ehhez kepest amennyit en gondolok ra az normalis vagy sem. Az biztos, hogy szeretem a szexet, emellett szeretem a mely erzelmeket is, szeretetet, gyuloletet, boldogsagot, szomorusagot, szoval mindent, es minel intenzivebb, annal jobb. Szerintem a szenvedelyes sokkal jobb szo lenne, es a szenvedelyes emberek szeretik sokkal intenzivebben megelni a dolgokat, ezert a szexben is beleferhet naluk egy kis perverzio. (persze nem pedofiliara meg ilyen durva dolgokra gondolok, hanem szokatlan helyekre, pl vmi nyilvanos hely, vagy szituaciokra, mondjuk egy kis gyenged eroszakra:)) Szal a szenvedelyes szerintem jobb szo lenne.
2010. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
A skorpiók szexmániások.Aki nem október 23. - november 21. közé születik,azok nem szexmániások.Nevezzük őket frigideknek.
2010. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem nem szexmániások, csak érzékeny pontjuk, mert fontos nekik a testiség, meg a szenvedély.

Szerintem sem jegytől függ, de én akiket ismertem és skorpiók voltak, azoknak elég nagy szexuális étvágyuk volt:)

2010. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát eddig én sem tapasztaltam hogy az lennék, de még csak 25 vagyok, lehet majd valaki kihozza belőlem...
2010. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem Skorpió az aszcendensem, és az egyik legjobb barátnőm is Skorpió. Ritkán utasítjuk vissza a párunkat, nem vagyunk túl szégyenlősek, sem prűdek, szívesen beszélgetünk erről. Akár másoknak is szoktunk tanácsokat adni, beszélni a szexről, de persze csak azzal, aki nyitott rá.

És van egy Skorpió aszcendensű haverom is, a csillagjegye Rák, mint az enyém, nagyon jól kijövünk. Rák-Skorpió aszcendens, szerintem nagyon jó :) A szenvedély, és a belső érzelem megbecsülése együtt nagyon jó tulajdonságok :)

2010. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is skorpió vagyok.Elég fiatal és mégis sokat gondolok a szexre.Néha már zavar,hogy lány létemre ennyire foglalkoztat.Nem mondanám szexmániásnak magam,de lehet azzá fogok válni.
2010. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!