Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő horoszkóp + ikrek...

Vízöntő horoszkóp + ikrek aszcendens?

Figyelt kérdés

Hozzáértőktől kérdezem, mit gondoltok az ilyen emberekről? Milyen tapasztalataitok, illetve véleményetek van?

Az ilyen emberek miben erősek, jók vagy hasonló?


2010. aug. 30. 09:18
 1/2 anonim válasza:

Hello,


Én is ez vagyok... egy biztos, nem egy átlagos valaki, vagy nagyon bírják, mert humoros és vidám, vagy utálják és kétszínű alaknak tartják. Egyébként szerintem a legszörnyűbb az, hogy nagyon remekül meg tudja magát győz ni bármiről, aztán egy nap múlva akár az ellenkezőjéről is. Vagyis gyorsan és határozottan vált véleményt, amivel persze soxor mellé lő. Mondják rá felületes, ez így van. Nem egy érzelmi, inkább intellektuális ember.



Te vagy, vagy másra vagy kíváncsi? Ha Te vagy akkor megoszthatjuk tapasztalatinkat... :)


szia

Balto

2010. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, nem ez én vagyok. És hát az a baj, hogy sokszor én se ismerek magamra, annyiféle dolgom illetve személyiségem:D ( ez kicsit fura..:D) van..


Még magamon se tudok kiigazodni, de akkor hogy várjam el hogy pl a barátom kitudjon? :S

2010. aug. 31. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!