Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összeillik a Kos pasi és az...

Carena kérdése:

Összeillik a Kos pasi és az Oroszlán lány hosszú távon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 11:13
1 2
 1/15 escrogar ***** válasza:
ha nem hisznek a csillagjegyekben, és szeretik egymást, elfogadják egymás apró hiábit, akkor igen. ne sztereotipizálj be mindenkit 12 csoportba egy nyilvánvaló hülyeséggel. ha így közelítesz meg egy kappcsolatot, akkor az már rég rossz.
2010. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A csillagjegynek NINCS köze ahhoz, hogy összeillenek-e vagy sem.
2010. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Carena ezzel a kérdéssel csak saját magadat alacsonyítod le.nem illetek össze,soha többet ne találkozzatok
2010. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A kos előbb-utóbb felökleli az oroszlánt,az meg leharapja a kos fejét.Az egyiknek lesz feje,a másiknak nem.Szerinted összeillenek?
2010. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Idióták...nagyon vicces!!!!
2010. aug. 28. 12:00
 6/15 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D
2010. aug. 28. 12:01
 7/15 anonim ***** válasza:
a kérdés az..és minden nap van vki,aki megkérdez ilyet...komolyan szakítanátok,ha nem illetek össze csillagjegy alapján?vagy azért teszed fel a kérdést,hogy cska pozitív dolgokat kapjál???mert akkor meg minek teszed fel..
2010. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a horoszkópokban, ezeknek ugyanis semmi közük nincs egy kapcsolathoz, de egy biztos: halakat, kosokat meg nyilasokat az életben nem akarok látni! :)
2010. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindketten tűz jegyek. Szerintem jobb párosítás, mint ha a lány lenne kos, és a fiú oroszlán.

Bár a kos férfi tagadhatatlanul rámenős, türelmetlen, de ugyanakkor szeretetre éhes, vágya tárgyának szeret bókolni.

ez jól jön az oroszlán hiúságának, a büszkeségének. Ha a kos elnyeri a szívét, az oroszlán bármi bizalmasat megoszt vele.

Szerintem összeillik:D

Kos lány vagyok, az oroszlán pasikkal nagyon jól kijövök, bár az oroszlán lányokat nem csípem:)

2010. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én Kos lány vagyok és Oroszlány fiúval jól kijövök.Tesom,férjem,gyerekem, meg az összes fiú aki volt az életemben az mind oroszlán volt.többi más jegyekkel nehéz volt.
2010. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!