Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek jo parositas?

Szerintetek jo parositas?

Figyelt kérdés
Udv mindenkinek:)....en bika fiu vagyok a baratnom meg vizonto...szerintetek jo parositas??(nagyon nem hiszek az ilyesmiben de kivancsi vagyok:P)
2010. aug. 27. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Vízöntő vagyok, és nekem bikával a kapcsolat csak addig volt jó, amíg nem kezdett hisztériázni a bika mindenen :)


Ilyeneket csinált, hogy tört zúzott maga közül mindent, és asztalról lesöpörte a cuccaimat, meg ilyenek, aztán megúntam hogy ilyen hülye és jól otthagytam :)

2010. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Bika lány vagyok, és nem szoktam törni-zúzni :D Bár az tény, hogy ha felbosszantanak valamivel, akkor eléggé fel tudom húzni magam, de ez ritkán fordul elő, általában nyugodt vagyok :) Na de nem ez volt a kérdés, tudom ^^ Én általában szeretem a Vízöntőket, csak egy kicsit érzelmileg nehezen megközelíthetőnek tűnnek... De ettől függetlenül miért ne lehetne jó párosítás? Ki kell tapasztalni :)
2010. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a legkisebb mértékben sem számít.

Ha szeretitek egymást, akkor tök mindegy, hogy mikor születtetek... Szerintem

2010. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abszolút.Pláne ha még néhány orgazmust is ki tudtok belőle hozni.
2010. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én Vizöntő nő vagyok,és volt már Bika pasim.Kicsit lusta volt,imádta a semmittevést,meg a monotoitást,amit én annyira nem,de ezen kivül nagyon jól megvoltunk :) De hidd el,hogy nem a horoszkóp semmit se számit!

Én most pl egy rák pasival vagyok(márpedig elvileg ez a legkevésbé összeillőbb pár az egészben :D),és olyan jó még kb. senkivel se volt.Szóval ne nagyon adj szerintem az ilyesmire,mert semmit se számít(ez az én véleményem!)

23/L

2010. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:)!
2010. aug. 29. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!