Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntők, milyen a párkapcsola...

Vízöntők, milyen a párkapcsolatotok, hogy jöttök ki a párotokal? (Lent)

Figyelt kérdés

Pasik,hogy jöttök ki a barátnőtőkkel,milyenek a vízöntők párkapcsolatban.........stb

Milyen horoszkopú barátnőd van............?


2010. aug. 20. 09:22
 1/6 anonim válasza:
51%

Én vízöntő lány vagyok, én eddig minden pasim odáig volt értem a párkapcsolatban.

A vízöntőknek annyi a "hátrányuk", hogy nagyon függetlenek, és ezt nem feltétlen díjazza minden pasi.

2010. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vízöntő lány vagyok és a rövid kapcsolatok elkötelezett híve!De ha megtalálom az igazit akkor ő örökre az enyém......vagy addig amíg nem akar irányítani, mert ha megteszi akkor azonnal pakolok!De ha arra vagy kíváncsi, hogy melyik csillagjegy illik legjobban a Vízöntőhöz akkor kijelentem, hogy az Oroszlánoktól odáig vagyok és vissza, mert szinte teljesen az ellentétem és ezért nagyon jól kiegészítjük egymást!
2010. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, eddig bakkal és halakkal volt hosszabb távú kapcsolatom... a bak túl földhözragadt volt és akaratos, a halak meg túl szerencsétlen és önsajnáló... :D
2010. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Vizöntő pasi vagyok. Kiráz a hideg a hosszú párkapcsolatoktól, viszont mindig nagyon jól kijövök a párommal.

A lány akibe legjobban szerelmes voltam oroszlán volt :D

2010. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 n laci válasza:
a vízőntőknek fontos a szabadság vágyuk, ha nem tudja a partnere akkor gáz !
2010. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vízöntő lány vagyok,és Rák párom van,és imádom! :)Először,amikor még nem volt Rák barátom,csak ismerősöm,irtóztam ettől a jegytől,mert olyan sótlannak tartottam,de most rá kellett jönnöm,hogy a Vízöntőt csakis a Rák tudja megérteni,és kezelni a szeszélyeit.Kicsit(nem túlságosan) le kellett mondani a függetlenségemről,de nekem ez nem teher,hiszen cserébe nagyon-nagyon sok szeretetet kapok,és ez k*rva jó üzlet.;)
2010. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!