Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kikaptam egy nyomulós skorpió...

Kikaptam egy nyomulós skorpió pasit, hogyan szereljem le?

Figyelt kérdés
Én nyilas vagyok, már beszéltem vele, le akartam rázni 3828284szor de nem sikerül sosem, mindig rólam beszél, egyfolytában bámul és nyomul, és nem ért a szóból, írtam is neki, meg minden. Tök irritáló. Azt mondja szeret, de kb 322 másik lánnyal járkál azok miért nem jók neki. Valami recept?
2010. aug. 12. 19:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
11:08 - Olyan személyiségű embereknek rossz, akik kicsapongók, tudod.
2010. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A skorpió pasikat tényleg nehéz levakarni. De viszont van ennek egy hízelgő oldala, hogy a skorpió nagyon kritikus szemmel bánik az emberekkel, és csak akkor köt kapcsolatot, ha úgy érzi azzal a valakivel megéri.

Szerintem normálisan mondd meg neki, hogy nem. Világosan és érthetően, lehetőleg szemtől szemben, azt értékeli, és talán komolyan fog venni. Ha nem alkalmazhatsz egy kis durvaságot is.

2010. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!