Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kikaptam egy nyomulós skorpió...

Kikaptam egy nyomulós skorpió pasit, hogyan szereljem le?

Figyelt kérdés
Én nyilas vagyok, már beszéltem vele, le akartam rázni 3828284szor de nem sikerül sosem, mindig rólam beszél, egyfolytában bámul és nyomul, és nem ért a szóból, írtam is neki, meg minden. Tök irritáló. Azt mondja szeret, de kb 322 másik lánnyal járkál azok miért nem jók neki. Valami recept?
2010. aug. 12. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen,hogy horoszkóp alapján máshogy bánsz az emberekkel....ez már kisebb rasszizmussal ér fel,csak még közbe hülyének is néznek....
2010. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem azért! hanem eddig is nyomult, ha oroszlán, rák stb bármi lenne akkor is idegesítene, de a skorpiókról az van a köztudatban hogy birtokló, féltékeny, ragaszkodó emberek, és hozzám ne ragaszkodjon ha ez így van!
2010. aug. 12. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én egy skori nő vagyok, sértés, ahogy írsz a napjegyemről... Ejnye, no... :-D

Ugyanúgy építsd le, mint bármelyik másik pasit tennéd, mondd meg neki szépen értelmesen, hogy zavar a közeledése, nem akarsz tőle semmit, persze a te stílusodban, de ha már általánosítasz, a skorik nem hülyék, értünk a szóból. :-)

2010. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki: Azert nem kellesz, mert skorpio a csillagjegyed! En tuti otthagynalak ezert. De elotte jol korberohognelek.
2010. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
De ribanc vaggy
2010. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, hivatkozz arra: Gyűlöllek, mert skorpió vagy! Garantáltan le fog szállni rólad, mert senki sem rajong az elvakult, előítéletes emberekért... Bocs az általános "receptért", de az az igazság, hogy a skorpiók is emberek, pont mint a nyilasok.
2010. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha megmutatod neki ezt a kérdést, garantáltan megszabadulsz tőle, de a nyakadba kapod azt is, hogy hülyének fog nézni, és még az is lehet, hogy emberi szokáshoz híven elmeséli a haverjainak, milyen dilis csajt akart felszedni, ezek után páran az ő társaságából (akár tetszik, akár nem), komolyan se fognak venni.

Egyébként én se vennélek, ha ide így képes voltál kiírni. Felületes ember vagy, kinek kell egy ilyen?

2010. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem azért nem kell mert ez a horoszkópja! Hanem mert alapból nem tetszik és NYOMUL NYOMUL NYOMUL NYOMUL, a skorpió csak a személyisége arra lettem volna kiváncsi hogy ennek lehet e szerepe abban hogy SOSEM SZÁLL LE RÓLAM, nem szóltam le senkit.
2010. aug. 13. 10:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"birtokló, féltékeny, ragaszkodó emberek" - ez NEM csillagjegy, hanem személyiségfüggő. Nincs köze a horoszkóphoz, csak férfi, te meg elvileg nő vagy és szegény szerencsétlen flótásnak bejössz. Ha neked nem az eseted, akkor ennyi, normális hangnemben tudtára lehet adni, mert fel tudja majd fogni, hidd el.
2010. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom, mióta rossz, ha valaki ragaszkodik a párjához egy párkapcsolatban.
2010. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!