Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemzi az ikrek nőt,...

Mi jellemzi az ikrek nőt, akinek kos az aszcendense?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi jellemzi?Ha azt mondanám, hogy ragaszkodó tipus biztos bejönne,mert mindenkiben van ragaszkodási vágy valaki/valami iránt.És még sorolhatnám például:bátor,gondoskodó,féltékeny........ezek mindenkiben megtalálhatóak,hol jobban,hol kevésbé,szóval szinte lehetetlen tévedni,mert mindenki magára ismerhet egy tulajdonság alapján.Én ezért nem hiszek az ilyenekben,de azért hajrá,hátha most megtudod ki is vagy valójában........
2010. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval,de ha annyira érdekel ott van az a kib4szott google;)Olyan nehezedre esik beírni és megkeresni?A gyakorira, csak ide találtál...
2010. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ikrek egyszerre több mindent tud csinálni, tehát aktív, rendkívül jó kommunikációs képességei vannak, néha viszont felszínes, szeret társaságban lenni, előfordulhat, hogy pletykál, vagy kifecseg dolgokat, nagyon gyorsan reagál szinte mindenre. Kos aszcendenssel érdekes, mert egy kos, törtető, türelmetlen, és néha meggondolatlanul cselekszik, rögtön a tárgyra tér, és hatalmas szabadságvágya van, ezzel szemben az ikrek mindig egy kicsit ellentétben áll saját magával. De egyébként az aszcendensed jól kiegészíti a csillagjegyedet.
2010. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes módon én skorpió vagyok és mindez jellemző rám is:D Az apukám mérleg, és ezek ugyanígy benne is fellelhetők:P Az első válaszoló tökéletesen szavakba öntötte a véleményemet;)
2010. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor most én írok egyebet.

Kérdező, Te egy nagyon impulzív személyiség vagy, de nem kitartó. Vannak céljaid, de más célok miatt feladod őket. Nincs tartós kapcsolatod, mert mindig rohansz, szervezel valamit és 100%ban irányítani akarod a körülötted lévő dolgokat. Jó ember vagy, de nagyon makacs. Jó vezető lehet belőled, ez a viselkedésedből is már látszik. Szereted kihangsúlyozni az előnyös oldaladat, jó a humorérzéked, optimista vagy.Nehezen viseled a bezártságot, a szabályokat, a kötöttségeket.

2010. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!