Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aszcedensem, a napjegyem, és...

Aszcedensem, a napjegyem, és a holdam nagyon különböző, ellentmondásos, milyen a személyiségem?

Figyelt kérdés
Szűz nap, nyilas aszcedens, mérleg holdjegy

2020. nov. 23. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek hozzá, de azért leírom a véleményem.


Szűz: amit én tudok a szűzekről az az, hogy hihetetlenül rendmániásak, és kitartóak.


Mérleg: mindenük a harmónia és kerülik a konfliktusokat. Szeretnek új emberekkel megismerkedni.


Nyilas: nyughatatlan, és nem bír megülni sokáig a seggén. Mindig menni akar valamerre.


Ezek alapján szerintem biztos jó ember lehetsz. De ne a csillagjegyed alapján keresd a személyiséged. Ezek alapján nem lehet megmondani, hogy ki vagy. Lehet a fele sem igaz rád amit az előbb leírtam.


(És nem, nem néztem utána, csak leírtam, hogy az ezekkel a csillagjegyekkel megáldott barátaim milyenek)


Remélem azért tudtam segíteni, mert tényleg nem értek hozzá.

2020. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joules83 válasza:
84%

Ne a csillagokban, hanem magadban keresd a választ.

[link]

2020. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Haz es fenyszogek szamitanak nem tudom ha ennyire erdekel benneteket az asztrologia, akkor miert nem olvastok mar csak itt a gyk-n is utana?

Nincs csak 100x leirva az amit mondok.....


Egyebkent ha ennyibol szeretnel valaszt kapni, kapsz egy szamodra nem tetszo valaszt miszerint a szuz es a merleg is egy instabil jegy ha nem jo fenyszoggel parosul de mivel nalad ezt nem tudhatjuk igy valoszibuleg erzelmileg labilis, valamifajta karos szenvedelytol fuggesz ami lehet barmi a cigin es a pia drogok hataskoren kivul is, a nyilas pedig meg csak adja ezek ala a “lovat” ami alapjan nagyon nehezen tudsz adott helyzetekbol kimaszni.

2020. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Ezeknek semmi köze hozzá.
2020. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!