Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lányok ikrek aszcendensse...

Bika lányok ikrek aszcendenssel! Milyen a külsőtök?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni van-e hasonlóság. Aki tudja az a holdjegyét is írja meg, mert ez is sokat számít a külsőnél.

Én: magas vagyok, széles vállakkal, kis mell, lapos has, szélesebb csípő és comb, hosszú derék, rövidebb lábak, zöld szem, hosszú szőke haj


2010. aug. 10. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
alacsony:158cm, vékony:47kg, derékig érő szőke haj, kék szem, nagyon pici mell. lapos a hasam, a combom és a karom nagyon vékony.
2010. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én majdnem 180 cm vagyok, de legalább a szőke haj stimmel...:)

De ennyire vékony biztos nem vagyok, könnyen meghízok, de könnyen le is fogyok, ha odateszem magam.:)

ja és nyilas a holdjegyem, ha írnátok, az jó lenne

2010. aug. 10. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Mutatsz 1 képet?:D
2010. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát bocs, de ez nem az a fórum...

A fantáziád már úgyis beindult, bízd a továbbiakban is rá magad!:D

2010. aug. 10. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
a holdjegyem rák, én is magas vagyok, szélesek a vállaim, kicsi a mellem, széles a csípőm, lapos a hasam, hosszú a combom, és sajnos az orrom is:D barna szem, hosszú barna haj
2011. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A holdjegyem Skorpió.

Így nézek ki:162 centi ,világosbarna haj vállamig ér,fehér bőr(sajna,nem tudok barnulni),zöld szem, lapos has,kis mell,egy kicsit szélesebb csipő.

2011. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem halak a holdjegyem, viszont egyaltalan nem jellemzo ram - mig a bika es ikrek igen.

175 centi, karcsu, hosszu labak, elegge dus keblek :D a hasam viszont nem tul lapos. Barna gondor haj, barna szem.

2011. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!