Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas vagyok! AZ oroszlán...

Nyilas vagyok! AZ oroszlán aszcendensem segíthet valamit?

Figyelt kérdés
Elégedett vagyok a csillagjegyemmel, csak nagyon naív tudok lenni néha, és túlságosan nagy a beleérzőképességem. Ja meg határozatlan vagyok, az oroszlán aszcendensem és oroszlán holdam magabiztossá tehet?
2010. aug. 9. 19:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mégmindig nem hiszem el, hogy ilyen létezhet. Gyerekkorom óta mindig is voltak gátlásaim, és kamaszkoromban voltak a legerősebbek ezek a gátlások, az egyetemen levetkőztem, de most újra visszatértek ezek a gátlások. A pasikkal sosem volt szerencsém, hitetlenkedve tekintek a szerelem. Valóban erősek az érzelmeim és szeszélyes vagyok, de jó ideje már nem merek belevágni komolyabban semmibe, csak flörtölgetek. Ha szerepelnem kell elcsuklik a hangom, és szédülni kezdek. És nagy a szeretetéhségem is valóban! Nem hittem volna hogy a horoszkóp erre is megoldást kínálhat. A külsőmre is rengeteget fordítok. Köszönöm!
2010. aug. 9. 23:26
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy. Jóéjt! és köszönöm!!! :P :)
2010. aug. 9. 23:29
 13/13 anonim ***** válasza:

Örülök, ha segíthettem, de hangsúlyozom egy csak egy kis szelete a horoszkópodnak. Mivel nem vagyok képzett asztrológus nem vállalok felelősséget, ezek az infók egy profitól származnak. Viszont nem tudtam elvonatkoztatni a saját tudásomtól sem, így ha akarod írok még rólad, mert elég hangsúlyos a horoszkópod a szó negatív értelmében, és talán több infóval, lehet még segíteni az ügyön.:)

A pasi horoszkópját is megnézem, de inkább privátban folytassuk, írj nyugodtan a címemre, ott jobban átrághatjuk a dolgokat.:)

2010. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!