Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a vélemény a bak nőkről?

Mi a vélemény a bak nőkről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmi
2010. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy elvileg nők.
2010. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én bak nő vagyok.
2010. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
51%

Én Bak vagyok és hááááááááááát, nem egyszerű eset :) Iszonyat makacs tudok lenni, nagyon nehezen teszek le arról, amit a fejembe vettem, ezért kikészítem néha a családomat, mert addig rágom a fülüket, amíg meg nem unják és inkább azt teszik, amit én mondok :)

Ja és sokszor őrmesternek képzelem magam, szeretem megmondani mindenkinek, hogy mit csináljon és mit ne és ált. minden úgy jó, ahogy én csinálom :)

Ja és nagyon nehezen oldódom fel, teljesen elengedni sosem tudom magam, állandóan úgy érzem, mintha figyelnének és emiatt "viselkednem kell".

Mióta gyerekeim vannak, azóta azért sokat lágyultam, most már tök könnyen tudok ismerkedni, bárkivel szóba állok (régen még magammal is alig álltam szóba :)))


Amúgy nem csak a napjegy számít, hanem az aszcendens, meg a többi is. Az én aszcendensem Vízöntő és Oroszlán a Holdam.

2010. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja és hozzátenném, hogy véleményem szerint a horoszkóp hülyeség úgy, ahogy van.


második

2010. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha neked szarvad van, nyugottan valld csak be...
2010. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Az anyám bak nő, és egy kibírhatatlan hárpia. Azt hiszi, hogy a dolgok azért vannak úgy, ahogyan, mert Ő megcsinálta, más munkáját nem/csak részben ismeri el, holott van, aki nála jobban tudja, de akkor is okoskodik. Mindenkinél feljebbvalónak képzeli magát, azt hiszi, hogy amit mond az szent és mindenki úgy fog táncolni, ahogy ő fütyül, ha nem akkor meg megsértődik, és képes hisztizni, csapkodni, ordibálni vagy zsarolni, hogy elérje a célját. Egyébként mindenkinek teszi a szépet, játssza a fejét, hogy ilyen meg olyan jó anya, amikor velünk meg ordibál, bunkózik meg idegbeteg módjára viselkedik. Ha valamit elhatározott magában, akkor annak úgy kell lennie, egy szalmaszál nem állhat másként, mint ahogy eltervezte, de ha valamibe beletörte a bicskáját, akkor meg padlóra kerül (ilyenkor nem tudom hova tűnik az a nagy önbizalom és arc...)

Nekem ez a véleményem a bak nőkről...

2010. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
nekem a nővérem bak és elviselhetetlen. totál olyan mint ahogy a második és az előttem szóló írta.. mindig irányítani akarnak és azt hiszik ők a világ közepe és mindent tudnak. nem társasági ember. mindent leszól. lehet én még azért sem szeretem őket, mert ikrek vagyok és én nem tűröm,ha valaki irányítani akar és nem szeretem ha valaki annyira merev.
2010. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is Ikrek vagyok,de egy bak nőt sem ismerek,de akkor szerencsére:)


Köszönöm a jó válaszokat,pontoztam:)

2010. aug. 10. 08:47
 10/11 anonim válasza:
fuu nekem a volt pasim ikrek hát borzalmas volt a kapcsolat, eléggé megutáltam az ikreket :S
2010. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!