Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony, szilikonmellű nőkről...

Vékony, szilikonmellű nőkről vélemény?

Figyelt kérdés
csakmert nekem nemjönnek be,de mindenhonnan ez az "ideál" folyik..
2009. febr. 16. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem már nem sokáig lesz ez az ideál. Unalmas lesz (nekem már az), hogy ezek a nők mind egyformák, csak a hajszínük más.
2009. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon gáz. Hatalmas mell, semmi derék semmi csípő és fenék? Marha arányos ...Inkább ne.
2009. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
kb ugy neznek ki mint 1 fogpiszkalo amelyik lenyelt 2 borsoszemet...
2009. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Az elsőnek üzenem: nem más a hajszínük, mind szőke :D Kivétel nélkül! Bocsi...
2009. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

xD

köszi mindenkinek :D

de azér mérg írhattok :D

2009. febr. 16. 19:53
 6/10 A kérdező kommentje:
még*
2009. febr. 16. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Na ez az, amitől hányok :S

A borsós nagyon bejön amúgy, jót nevettem xDD

Inkább legyen rajtam egy kis felesleg, de úgy semmiképp sem szeretnék kinézni...

2009. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Már vártam ezt a kérdést! :D

Szerintem nagyon visszataszító, semmi fantázia, titokzatosság nincs bennuk és mind egyforma, plusz még buták is! Semmi pénzért nem akarnák így kinézni, akármennyire is buknak ilyenekre a divatgyerekek, pont nekik való :D

Vicc nélkul, baromi hulyén tud kinézni két nagy szilikon "mell" azon a pálcika szoláriumozott testen, mikor semmi feneke és csípoje nincs, nemtudom megérteni, hogy mi a szép ebbe! Nincs rá szó, hogy mennyire idétlen...

Lány voltam

2009. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
osztoma véleményeket!! télleg 90%ban mind szőke és műhaj szoli rózsaszín műköröm mellé.jak és csukkcsiul beszélnek.nah az összes ilyet kiirtanám...:D
2010. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek a nők nem viselkednek szőkésen akkor szépek is lehetnének de sajnos ritka az ilyen 95% csak ilyen van kevés normál szilokonos nő van de hál istennek van kivétel.Pl:Voksán Virág ő nagyon szexi és van tudása is!
2011. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!