Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a bak lány bika fiú...

Milyen a bak lány bika fiú párosítás?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik, elkezdtünk ismerkedni, de nagyon kettősnek tűnik. Egyszer olyan, mintha nagyon zavarban lenne és visszafogott, máskor azt érzem, hogy legbelül igenis vad. Nem tudom összejövünk-e (mert közölte, nem biztos hogy kapcsolatot akar, mégis lezáratlannak néz ki a dolog). Eddig jókat olvastam erről a párosításról, de érdekelnének személyes tapasztalatok:))
2010. aug. 8. 23:43
 1/6 Phylloscopus válasza:
Én bika fiú vagyok. A bak csillagjegyűekkel jövök ki a legjobban. :)
2010. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nah, ez jó:) Köszi a választ! Örülnék én is, hogyha összejönne mert mikor találkozunk, mindig nagyon jól érzem magam vele:)
2010. aug. 9. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a weblap a következőt írja:

Felér egy lottónyereménnyel ez a kapcsolat. Gyönyörű páros, szép otthon, biztos anyagiak. Minden együtt van a nyugodt és biztonságos élethez. Érzelmileg, szakmailag és erotikus szempontból egyaránt kiváló és egyenrangú kapcsolat. Beteljesülésekkel teljes boldogság. Olyanok, mint egy győztes páros az esti krimiből. Hűségüket erősítik az anyagiak és a sikerek. Az ágyban is kiváló párost alkotnak.



Gratulálok! :D

2010. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi,rendes vagy, hogy belinkelted:)

Különben ezt olvastam én is, nem hangzik rosszul:))

2010. aug. 9. 22:22
 5/6 anonim válasza:

én bak vagyok, volt egy bika barátom.

nekünk nem jött össze.

2010. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én bak vagyok, férjem bika! imádom! életem legjobb döntése volt hozzámenni :D
2010. aug. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!