Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Régebben hallottam, hogy, ha pl.: egy bizonyos személynek mérleg az aszcendense, akkor mérleg csillagjegyű társ illik hozzá...
2010. aug. 7. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alap. Az hogy az ellentétek vonzzák egymást csak a fizikai világban érvényes. A spiritualitásban a hasonlók jönnek jól ki egymással. A mérleg konkrétan levegő elemű szóval nem kell feltétlenül mérleget keresni.
2010. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy a hasonló jön ki általában jól a hasonlóval. És a hasonlót a hasonló tulajdonságokkal rednelkezőkre értem, mert annak, hogy ugyanaz a csillagjegye, úgymond k*rvára semmi köze nincs a tulandonságaihoz.
2010. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondom,hogy nyilasként,oroszlán aszcendensel(mármint nlc.hu írta,hogy azaz aszcendensem,ott meglehet nézni),mindig vízöntő,kos,skorpió fiúkat szedek össze,és az oroszlán csillagjegyűeket meg nem tudom..olyan idegennek tekintem testileg.Barátnak nagyon jók.
2010. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként bika a csillagjegyem...
2010. aug. 8. 00:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha tudnék egy olyan varázslatot, hogy ne tudhasd meg senki csillagjegyét, szivesen rádszórnám :P


második

2010. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nekem szűz az aszcendensem és az exemnek szűz a horoszkópja .. hát mit ne mondjak ... mi nem illettünk össze..
2010. aug. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A barátom ikrek csillagjegyű, skorpió aszcendenssel, míg én skorpió vagyok, az aszcendensem pedig ikrek:D Olyanok vagyunk, mint a tűz meg a víz, és talán pont ezért jövünk ki egymással nagyon klasszul;) Nálunk duplán érvényes a feltételezésed:D
2010. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Sziasztok!

Nekem meg az a véleményem, hogy valójában az egész tévedés, és azért találták ki, hogy az ember valami alapján eligazodjon a világban, vagy legalábbis úgy érezze hogy van mire támaszkodnia a megértés rögös útján. Viszont ahogy haladunk, egy idő után a mankók már gátolnak, nem segítenek, olyankor el kell dobni, és általában másikat keresünk, ami szintén csak egy ideig lesz jó.

Fel kell ismerni ezeket a pontokat.

Ebben az esetben meg konkrétan ezt gondolom: ha ezek a csillagjegyek-leírások alapján keresi az ember a párját, nem eshet a abba a hibába, hogy így pl eleve elvet olyan embereket akiknek "nem passzol a csillagjegye" az övével, holott xy emberileg meg pont megfelelne-passzolna?

Szóval én a gyakorlati tapasztalat mellett teszem le a voksot, nem az elméleti latolgatás mellett.

Ezek az általános jellemzések, nem hinném hogy teljes képet adnak egy emberkéről a születési dátuma alapján. De próbálgassátok, majd rájöttök. ;)

Amúgy ebben a világban mindig az az azonos rezgések vonzzák egymást, a nagyon eltérőek egyszerűen nem tudnak megmaradni egymás közelében. A teljesen ellentétesek meg kioltják egymást.


A skorpió-ikrek ikrek-skorpió egyáltalán nem ellentétei, mind inkább ellentettjei egymásnak, lényegében ugyanazok vagytok, mint pl tükörkép..

a tűz és a víz kioltja egymást(1-1=0), úgyhogy azok nem lehettek. :)

2010. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat! :)


Egyetértek az előző válaszolóval. (09:04)

2010. aug. 8. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam hogy ha mérleg az aszcendense akkor kos a deszcendense és kos illik hozzá legjobban
2010. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!