Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 1984.4.20 Hozzáértők! Milyen...

1984.4.20 Hozzáértők! Milyen képességek, életfeladat olvasható ki a születési dátumból?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 13:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezt ezótévé nélkül is tudom.:D
2010. aug. 6. 21:10
 12/15 anonim válasza:
Én azt olvasom ki, hogy arra születtél, hogy jól lefossák az emberek a gyökér fejedet!
2010. aug. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tévedés!

Ez a te életed, a te képességeiddel csak te tudod ezt az életfeladatot teljesíteni!:D

2010. aug. 7. 08:23
 14/15 anonim válasza:
Hát barátocskám, én teszek is valamit azért, hogy az életem jobb legyen, nem a születési dátumomból meg idegen emberek véleményéből kiindulva hozok döntéseket az életemben... 26 évesen ez igencsak nevetséges
2010. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Jól teszed, hogy cselekszel az életedért, ez igazán elismerést érdemel, csak így tovább, mert mindenkinek ez lenne a dolga nem pedig a kezét lógatni.

A magam részéről a második diplomámat csinálom, eközben pedig teljes állásban dolgozom, ezért úgy gondolom, én sem vagyok egy elveszett ember, bár tudom, hogy fejlődnöm kell még jópár dologban.

Szóval elnézést azoktól, akik szerint hülyeség ez a születési dátumból való életfeladatosdi, de kérem tartsuk tiszteletben mások véleményét is, ha a téméban érdeklődnek.

Valamint köszönöm azoknak, akik privátban próbáltak segíteni.

2010. aug. 7. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!