Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 1984.4.20 Hozzáértők! Milyen...

1984.4.20 Hozzáértők! Milyen képességek, életfeladat olvasható ki a születési dátumból?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!azon nem gondolkoztál még,hogy inkább a neveltetésen,meg attól függ,miket örököltél?vagy mondjuk azon,hogy ugyanazon a napon nem cska te születtél,mégse vagy egyforma belsőleg a többi emberrel,aki aznap született....
2010. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmi, a horoszkóp kamu, hülyeség.
2010. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14:46 Akkor miért nézegeted ezt a témakört?:D
2010. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1, ha módjával nézegetjük, jól szórakozhatunk(ha túlzásba visszük, fájni fog)

2, a főoldalról találtam rá

2010. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az olvasási nehézségekkel küzdőknek:

HOZZÁÉRTŐK válaszát kértem...

Nem is értem miért írogattok ide, aki fogékony a téma iránt, az nem fog egy vadidegen szavára hallgatni, aki szerint ez hülyeség...

2010. aug. 6. 19:00
 6/15 anonim ***** válasza:
ehhez nincs hozzáértö csak olyan aki vaktába mond dolgokat amit kitalál!
2010. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ahogy éppen látom lehetséges, hogy az életedben a közeljövőben negatív változás áll be, igen, határozottan látom, ez lehet egy munkahely elvesztés vagy párkapcsolati/családi problémák, de ezen tudni kell továbblépni, tudd közben, hogy meg fog oldódni a végére, persze ehhez neked is tenned kell valamit. Összességében a továbbiakban valószínűleg könnyebb lesz valamivel az életed, mint eddig volt. Látok még egy pénzösszeget, amit lehet, hogy egy egyalkalmas szerencsének lesz köszönhető, tehát érdemes figyelned az adakozó lehetőségeket :) Ezzel foglalkozok.
2010. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem jóslást kértem, hanem jellemzést.

Nem horoszkópot, mert ahhoz kell a születési dátum, óra, perce és a helyszín is, onnan tudom, hogy én is foglalkozom asztrológiával, de véletlenül sem jósolnék másnak kellő hozzáértés nélkül...

Igen, lehet, hogy sokan születtek még ezen a napon és nem gondolom, hogy mind ugyanazon életet élünk, ezt SENKI nem gondolhatja komolyan.

A számmisztika hozzáértőit kérdeztem, aki pedig nincs tisztában a tudománnyal, nyugodtan csillogtassa még itt az elméjét, hajrá!...:)

Én élvezem a "felvilágosításokat".:D

2010. aug. 6. 20:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Héhéhé, öcsi, vegyél vissza, ha nem tetszik, hívjad az ezótévét...
2010. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a születési dátumodból itélve te isteni hatalommal rendelkezel!
2010. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!