Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akinek szűz párja van, hogyan...

Clorox kérdése:

Akinek szűz párja van, hogyan jöttök ki?

Figyelt kérdés
gondolok itt ilyenekre, hogy ki a türelmesebb, megértőbb stb... a válaszhoz írd hozzá, hogy milyen jegyű vagy!

2020. aug. 24. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szex nélkül egy szűzzel elég érdekes egy kapcsolat, ebben a témában kevésbé megértőek és türelmesek az emberek.
2020. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
66%
Bika vagyok, és az időnkénti veszekedések ellenére jól kijövünk. :)))
2020. aug. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Én csak baráti kapcsolatról tudok írni. Lassan 20 éve vagyunk barátok, de kezd egyre jobban fárasztani és leszívni az energiámat. Én halak vok.
2020. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
48%

Én szűz vagyok a férjem meg oroszlán 😃

Mint két időzített bomba. Akaratos mindkettőnk személyisége én nehezebben tudok túllépni dolgokon amik szerinte apróságok. De én magamat mondanám türelmesebbnek és megértőbbnek is. Én 5x meggondolok valamit amit az oroszlán pl egyszer sem csak csinálja. Nagyon kritikus vagyok, és kemény vitapartner és bizony könnyen sértődő is vagyok. De ezek mellett nagyon megbízhatónak és segítőkésznek tartom magam. 🙂

2020. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én oroszlán, párom szűz. Ő a megfontoltabb, amolyan lassú víz, partot mos, én a hirtelen döntős, impulzusemberke vagyok. Viszont mindketten türelmesek vagyunk a kapcsolatunk alakulásával, tehát ebben sikerült azo9nos ütemet találni. Mindent megbeszélünk, én ha sérelem ér, vagy valami nem tetszik, akkor nem támadok azonnal, hanem átgondolom, ő pedig nem rágja sokáig, hanem még viszonylag frissiben elém tárja.

Ő előtte 9 évig éltem egy szűz jegyűvel, ég és föld volt a két emberke minden tekintetben.

A mostani párom mellett végre nő lehetek és biztonságban érezhetem magam.

2020. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ikrek ( férfi), a párom szűz.

5 éve vagyunk együtt, de az utóbbi fél év elég sz@r.

Makacsság, rendmánia, okoskodás, beszólogatás, szex nem érdekli annyira, ő mindent jobban tud. Szóval nem a legjobb...

Számomra a nyilas az igazi!

2020. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
83%
Halak vagyok,van szűz barátom.Nagyon idegesítő egy idő után,szeret okoskodni,mindent jobban tud mindenkinél.Mindig visszaigazolást vár.....
2020. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kos vagyok. Igazi kihívás, azért is kellett ő nekem. Azt gondoltam, sosem fogunk unatkozni, igazam is volt. Sokszor összekapunk kis kellemetlenségeken, de jól össze tudunk dolgozni, ha komoly dologról van szó. Ő becsüli a teherbírásom, egyenességem és az ötletességem, és általában elnéző, ha elvesztem a fejem (három bolygóm van a kosban az egyes házban, így igen hangsúlyos, bár az aszcendensem még halak).

Örülnék, ha kicsit határozottabb lenne (de kevésbé arrogáns), és kevésbé csapongó gondolkodású, valamint tudná értékelni az élet apró ajándékait is, de sajnos sosem elégedett magával és/vagy a körülményekkel. Ez nagyon lehangoló, de már tudom, nem nekem szól. Szeretném, ha kicsit feloldódna, biztonságban érezné magát, és megmártózhatnánk együtt a közösen megteremtett kis paradicsomunkban :)

2020. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén kos-szűz páros vagyunk. A szűz párommal nem egyszerű de alapvetően jó vele élni. Nagyon odaadó, gondoskodó, intelligens, családcentrikus, türelmes, célorientált, találékony, konfliktuskerülő, perverz, pedáns. Nagyon jól működünk együtt szerintem más nem tudna elviselni. Hamar kiengesztelhető ami viták alkalmával jól jön és nagyon jó, korrekt vitapartner.

Viszont lusta, materialista, perfekcionista, kritikus de főleg magával szemben és emiatt hajlamos a szorongásra, iszonyatosan ignoráns de ezt már megszoktam, minden irritálja de semmiért nem szól hanem egyszercsak felrobban és akkor elhord mindennek, stressz alatt megtörik és iszonyatosan frusztrálttá válik, nagyon sértő stílusa van néha, nem szeret bújni sőt minimális romantika sem szorult belé és a szex iránt is érdektelen egy pár év elteltével pedig egyébként nagyon kinky alkat. :D Én sem vagyok egy tökély azt hozzátenném, ő is biztos tudna rólam érdekes dolgokat mondani de most nem ez a kérdés.

2020. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es nálam ugyanez van, 3-as voltam.
2020. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!