Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Halak fiúk?

Milyenek a Halak fiúk?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha Halak fiúk is írnának! :)

Esetleg vélemények Halak fiú- Rák lány kapcsolatokról?


2010. aug. 5. 13:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátom halak, és az a tipikus jófiú. Nagyon kedves mindenkivel, nem akar senkit megbántani, kerüli a konfliktust, emiatt sok problémát magában tart és nagyon határozatlan, nem áll ki a saját igazáért. Nagyon népszerű, társaságban remekül elvan, de én úgy éreztem, hogy még sincs igazán elemében, ez csak egyfajta felszín, ugyanis mély baráti kapcsolata bevallottan nem sok van, csak a rengeteg haver, ismerős. Félénk, katalizátor kellett, hogy összejöjjünk, mert azt hittem, nem érdeklem :D Művészi hajlam nála a tánc, a színpadon egészen más, teljesen kiteljesedik. Ezen kívül nagyon udvarias, érzékeny, segítőkész és figyelmes. Viszont sajnos egy év alatt nagyon egysíkúvá vált a kapcsolatunk. :/


Egyik legjobb barátom is halak srác. Ő az a tipikus byroni alak, pesszimista, állandóan elégedetlen, hajlamos a depresszióra, hangulatingásokra, de paradox módon nagyon jó humora van, még ha néha fanyar is. Ettől függetlenül művészi, mély érzésű, az egyik legjobb ember, akit ismerek, bár rá is jellemző az érzelmi függés, a határozatlanság, a konfliktuskerülés.


Remélem segítettem!

2010. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!


nekem is van egy Halak srác ismerősöm( iletve több is :D) és én is titokzatosnak tartom őket meg félénknek, ha komoly döntésekről lenne szó...

2011. okt. 22. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!