Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Halak fiúk?

Milyenek a Halak fiúk?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha Halak fiúk is írnának! :)

Esetleg vélemények Halak fiú- Rák lány kapcsolatokról?


2010. aug. 5. 13:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez nem a csillagjegytől függ... Például az ego sem attól van...
2010. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azért hagytam ott a régi halak pasimat, mert állandóan szenvedett. Aztán azt gondoltam biztos miattam, de most egy másik bnője van +2gyereke is már, nemrég találkoztam vele és összevissza panaszkodott, hogy család így meg úgy, munka így meg úgy, asszony így meg úgy.. meg hogy lehet egyik nap felakasztja magát, és akkor majd vége lesz mindennek.


Hát szóval azt hiszem nem velem volt a baj, mert most is egyfolytában szenved.


Egyébként más értelemban teljesen jó társ mindenben, csak ez a szenvedése unalmas :)

2010. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a szenvedés az én exbarátomra is igaz:D De azóta nélkülem is szenved:D Srhogyse jó neki semmi.
2010. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
hülyeség,hogy csillagjegyekhez hasonlítjátok a viselkedést!!!!ez is csak egy olyan dolog,amit ki kellett találni,hogy a sok hülye,aki hisz az ilyenekbe érdeklődjön iránta,és elfoglalja....
2010. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kedves utolsó, ezek nem mindig alaptalanok...Én testvérem ugyan lány, felnőtt nő, és ugyanezek igazak rá, amiket eddig elmondtak... Művészi hajlam,érzékenység,nagyon tud szeretni,néha feledékeny, képes valamibe nagyon belefeledkezni, sokszor "depis"/szenved dolgok miatt... stb.
2010. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
JA és hogy a kérdés egyik felére legalább válaszoljak (én vagyok akinek a tesója halak), én meg rák vagyok, ugyan ez nem párkapcsolat, de én eléggé megértő vagyok, viszont nem túl türelmes, ami miatt néha unalmas tud lenni a depissége, de eltudom fogadni.. És szerintem ezt így nem tudod megállapítani, de egy próbát megér :) Én meg párom mindketten rákok vagyunk, és így is vannak ellentétek bőven.
2010. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

válasz megírásának időpontja: ma 13:30 vagyok.

Én oroszlán vagyok, de már 2 és fél éve együtt vagyunk.

Nem igazán jellemzőek rám, hogy a pompa, meg ezek

Átlagos lánynak tartom magam,de néha nagyon akaratos vagyok.

szeretek barátkozni, sokak szerint nagy szívem van, és jószívű vagyok

2010. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%

nekem volt szerencsem egy halak pasival..es hat h osiznte leggyek nem voltam megelegedve vele ,mivel nagyon szereny es visszahuzodo volt,es mivel nekem a csillagjegyem skorpio hamar megunom a monoton eletet es keresem az ujt stb.De a halak azok nagyon titokzatosak,ugyanakkor erzekenyek es kiszamithatatlanok.volt ra pelda h annyiszor meglepett donteseivel h nem ertettem mivan:O(igy volt egy szakitas is :/ )persze nagylelkuek,baratsagosak es konnyen valhatnak az alkohol es a kabitoszerek rendszeres fogyasztoiva.nagyszeru apak kerulnek ki a halakbol :) erzekenyek,persze ezt szeretik palastolni de ha jobban megismered es tudni fogod mit mier csinal es erteni fogod ot akkor rajossz h valojaban a macho ferfi mogott egy erzekeny "kisfiu" van aki kepes odaadoan szeretni ,de magaba zuhanni is.

es ahogy olvastam a halak es skorpio nagyszeru parositas volt,1evig mukodott ..aztan meguntam h nem tesz eleget ertunk.de megeri kiprobalni,igazi felfedezo ut amiig kiismered erzelmi vilagat :)

de nagsyzeru emberek.joindulatuak e smindig segitkeszek,baratkent mindig lehet ra szamitani.kepesek a dolgokat felnagyitani ,mivel ok mas dimenzioban elnek,mas vilagban,ugy mond sajat vilagot kepzelnek magukban amikben csak o el..es esetleg a szeretett szemely..

eleg sok idom volt ahoz h megtapasztaljam a halak ferfi viselkedeset na meg megsozkjam a heves "kicsapongasait" mert gyakran ratort a"depresszios" idoszak..

2010. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én négy hónapig jártam halak férfival. Gondoskodóak, érzékenyek, elég melankólikusak, nagyon segítőkészek, és kényeztető típusok, de nem szeretnek dönteni, nem irányítótípus és hajlamos a konfliktuskerülésre.
2010. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Semmittevők,megbízhatatlanok,lusták,mindig függnek valakitől(nőktől),tipikus ilyen hősszerelmes alakok,közben meg kihasználják a nőjüket,és nem a leg okosabb emberek.Ismerek olyat is,aki elég jószívű,de hát ő is link egy kicsit (: 19/F
2010. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!