Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a horoszkópról?

Mi a véleményetek a horoszkópról?

Figyelt kérdés
Én valamennyire hiszek bennük. Persze, nem gondolom azt, hogy csak 12 típusú ember létezik a földön, de az én környezetemben sok embernek passzol a személyiségük a horoszkópjukkal. És ez rám is igaz, mégis rengeteg embert láttam/látok itt GYK-án akik lehülyézik a másikat, csak azért mert hisz bennük. Nektek erről mi a véleményetek?

2020. júl. 30. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rám teljesen illik a horoszkópom.


De egyébként is tudom milyen vagyok, de érdekes, hogy ezt valaki meg tudja mondani a születési dátumom alapján. Ez tök bizarr.

2020. júl. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10 nem ezért vagyok itt. A kérdés nem úgy volt hogy "hívők, ti mit gondoltok a horoszkópról" hanem hogy "mit gondoltok a horoszkópról"

Leírtam a véleményem és az álláspontomat mert ez volt a kérdés. Tudom itt az ezotériában nem szokás elfogadni azt ha valakinek más a véleménye mint a tiéd de leszólni sem kell miatta.

Egyébkánt meg megfigyeltem a gyakorlatba :) max 10 perc alatt be lehet bizonyítani hogy a horoszkóp nem valós

2020. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!