Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bakok pörgősek vagy nyugisak?

A Bakok pörgősek vagy nyugisak?

Figyelt kérdés
Melyik a legpörgősebb meg a legnyugisabb jegy?
2010. aug. 2. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
A bakok nagyon pörgősek, én kettő bakot is ismerek, nem tudnak 5 percig sem egy helyben maradni, mindig csinálnak valamit!:)
2010. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bak vagyok de sose pörgök.Inkább ülök a seggemen.Idegesítenek a hiperaktív emberek.19/F
2010. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Bak vagyok és én sem szeretek pörögni. Inkább nyugis típus vagyok.
2010. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem Bak. Állandóan jön-megy, intézkedik, felügyel. Egy építkezési cégnél dolgozik, szóval, ha akarna sem tudna egy helyben ülni egész nap, mert mindig van meló vagy üzlet, amit el kell intézni. Meg szakmailag is mindig kell fejlődni, szóval továbbképzésekre is jár.
2010. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Inkább pörgősek.
2010. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
A baratom bak es egyaltalan nem porgos!!
2010. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Abból a szempontból pörgősek, hogy törtetők és karrieristák, de nem olyan maximalisták, mint a szüzek. De egyébként nagyon is tudnak lustulni.
2010. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a párom bak, nincs 2 szabad perce, mert mindig kitalál valamit...

én is bak vagyok, de az ellentéte, én nem pörgök, nyugis vagyok. persze elvégzem a dolgom, de nem kapkodok

próbálok változni :)

2011. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!