Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legjobb csillagjegy?

Melyik a legjobb csillagjegy?

Figyelt kérdés
A kosról mi a véleményetek?
2010. júl. 30. 13:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Ha nő, akkor kinézetre legtöbbször olyan, hogy hosszúcombú barnahajú és szemű, hihetetlenül szexi cuccokba szokott bújni. Hűséges tipusok bár ezt csak hallomásból tudom. Ha férfi akkor nem szereti, ha irányítják.
2010. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%
A pozitív polaritású tüzes szilárd jegy, azaz oroszlán. A legrosszabb a nyilas, a második legjobb a bika. Előző voltam. A rák meg egyszerűen érzékeny és könnyen sírja el magát. A skorpió hasonló mint a bika csak bosszúálló. A szűz meg aprólékos és sértő szavakkal dobálózik. A bak meg túl zárkózott tipus.
2010. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is kos vagyok! :)

[link]

2010. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kos ismerősöm az nagyon rámenős és szexmániás volt. Férfi.
2010. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%

Kos "fejjel megy a falnak" és forró fejű nem a legjobb csillagjegy...

ÉS kedves első honnan veszed,hogy barna hajú meg hosszú combú?Én bak vagyok, ismerek magamon kívül még 2 és kinézetre semmi se stimmel, mind a kettő hót deszka és kék szem, szőke haj, nekem meg barna haj és barna szem...akkor honnan állapítják meg,hogy az összes kos hogy néz ki?elég nagy baromság...

2010. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó végigolvastad amiket írtam? Azt is írtam, hogy legtöbbször és nem azt hogy határozottan olyan.
2010. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Az oroszlán a legeslegjobb, a kos se rossz.
2010. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%

nekem 2 kos ismerősőm van. az egyik barna szemű és barna hajú, a másik kék szemű és szőke hajú. ezen mostmár nemfog múlni milyenek a kosok kinézetre.

a szűzek általában alacsonyak, a bika hölgyek ált. magasak, a kosoknak vastagszájuk van, a nyilasoknak hullámos v. göndör a hajuk...stb persze ezt csak az ismerőseimről vettem le mert ha összehasonlítok közülük kost ez ugrik be.

2010. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%
Mi az hogy a nyilas a legrosszabb? Én nyilas vagyok, kedves, derűs élettelteli. Nehogymár..Te biztos vmi selejtes horoszkópú lehetsz
2010. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy a nyilas a legrosszabb? mekkora ostoba vagy te... egyik jegy sem jobb a másiknál. istenem, néha annyira fáj az emberi hülyeség:D

(egy nyilas, 24 N)

2010. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!