Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik csillagjegy...

Szerintetek melyik csillagjegy alatt született baba a legjobb baba egy kemény, makacs oroszlán gyermek mellé?

Figyelt kérdés
Ezt úgy gondoltam, hogy nagyon kemény oroszlán babámmal és olyan jó lenne egy kicsit nyugisabb második baba. Tudom ezt nem igazán tudom befolyásolni, de ha esetleg mégis lehetne, akkor szerintetek melyik csillagjegy alatt született baba lenne "mintababa"?
2010. jún. 3. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Vízöntő!Mármint ha nyugis kell az oroszlán mellé!

Nagyfokú szeretet alakulha ki a többi tűzjeggyel is,persze óhatatlan a sok forró vita!

Nálunk mindenki tűzjegy!Apa nyilas, lányom nyilas (két nap különbséggel) én oroszlán,de még az aszcendensünk is tűzjegy!látszik is rajtunk!Mint az olaszok akkora hangzavart tudunk csinálni! :)

2010. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Szia.


Szerintem halak, mérleg.

2010. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
A csillagjegyeknek semmi köze ahhoz,hogy milyen egy baba. Ez csak egy most divatos ostobaság.
2010. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy mi a horoszkópja.

De ha ez fontos számodra: az enyém nyilas és nyugis :)

2010. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém bak, és egy mintababa!
2010. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén bak .... és nagyon jó baba, nyugodt, kiegyensúlyozott.
2010. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Majd megpróbáljuk így tervezni a kistesót. :)
2010. jún. 3. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém vízöntő, és rossz, mint hét ördög... :-DDDD
2010. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!