Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a horoszkopotoknak?

Hisztek a horoszkopotoknak?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok ami minden nap megjelenik az újságban, hanem az egyes jegyek elemzésére.

Én bika vagyok a párom ikrek és nem nagyon jósolnak nekünk sok jót a horoszkopunkban. Sőt még a kínai horoszkópot is megkerestem én Sárkány Ő Bivaly és az is csak rosszat ír. Hihetek ezekben a jóslatokban?


2010. júl. 20. 14:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
ezekben szokott lenni némi igazság, legalábbis ha engem és a páromat nézzük. két év együttlét után utánaolvastam a jegyeinknek, és tökéletes pontossággal írta le, hogyan illik egymáshoz a kettő.
2010. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én is azért kerestem rá mert az utóbbi időben kicsit problémásak kezdtünk lenni.

hát teljesen el fogok szomorodni:(

2010. júl. 20. 14:09
 3/13 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Napjegyetek jellemzése még mindig édeskevés...attól, hogy te bika vagy és elolvasod, nagy általában milyen analógiákat hordoz a bika jegy, még nem biztos, hogy igaz lesz rád. Tehát lehet, hogy napjegyetek alapján egyáltalán nem passzoltok, de ha egy hozzáértő asztrológus megcsinálja a teljes radixot, onnan már tud is valamit mondani, ami nem általánosság :)
2010. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem.

20/L

2010. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem.

F/22

2010. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát amit én olvastam magamról astroneten vagy hol, az full olyan volt, mintha rólam írták volna.Páromnak felolvastam (nem mondtam, hogy horoszkóp, csak hogy olvasok valami vicceset), erre elkezdi, hogy mivan írtál magadról jellemrajzot.Tehát az pont eltalálta milyen vagyok.:D
2010. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BlackSword ***** válasza:
NEEEM...
2010. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vizöntő vagyok bak aszcendensel, és e két jegy analógiáinak fúziója szinte teljesen illik rám. Bár nem vagyok asztrológus, sokat olvasok-tam a témában, és ez alapján bátran állíthatom, hogy így sokan közelibb képet kaphatnak magukról azok akiket érdekel a téma. De nem csak magukról hanem más jegyekről, karakterekről is. Pl nekem ha elmodja valaki a csillagjegyét, már tudom milyen fajta emberrel állok szemben,anélkül hogy ismerném.
2010. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

11:40-es!


Egy pillanatra azt hittem, én írtam, amit írtál :D


én is vízöntő vagyok Bak aszcendenssel, és amiket leírtál, velem is így van :)))

2010. júl. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!