Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen Bak vagyok én?! :D Más...

Milyen Bak vagyok én?! :D Más is van egy ezzel?

Figyelt kérdés
Mindig azt írják, hogy a Bak mindig törtetően megy a célja felé, meg satöbbi, nekem meg még célom sincs, nemhogy küzdjek érte :D Ha lenne is célom, max 2 napig tartana, mert azután megváltozna a véleményem, hogy inkább nem is A-t akarok, hanem B-t, meg stb. Egyáltalán nem vagyok kitartó, utálom az állandóságot, még az MSN betűtípusomat is hetente le kell hogy cseréljem (szóval még ilyen apróságokban is). Meg mindig azt írják, hogy milyen munkamániások, nem érdeklő őket semmi, csak a munka, de nálam lustább ember talán a Világon nincs :D A munkán kívül minden érdekel kábé :D Énrám abszolúte nem illik a Bakok jellemzése :S Ja meg búskomor se vagyok, meg annyira nagyon komoly se...
2010. júl. 19. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes...XD

Az én barátom bak én pedig kos. Teljesen rá illenek a leírások,már néha idegesít is :S de ez van ...szeretem

Te pedig örülj neki hogy nem vagy ilyen.

2010. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk olyan Bak akinek Halak az asc-e vagy a Hold-ja, vagy más egyéb erős halak beütéssel rendelkezik?
2010. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm, hm, az, hogy "Bak vagy" azt jelenti, a hét asztrológiai szempontból érdekes (szabad szemmel megfigyelhető) bolygó közül egy, a Nap a Bakban van a születési képletedben. De van még hat másik, melyik hol, milyen viszonyban egymással, és akkor még nem szóltunk az aszcendensről, ami az egész asztrológiai rendszer fundamentuma.

Szóval a válasz: igen, más is van így. ;~)

2010. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

előző:


nocsak van itt olyan is aki ért ahhoz amiről beszél :)


Kérdező:

A napjegyed 1 a 10 bolygó közül, plusz valóban ott van még az asc, az mc, az ic, a desc, a házak és azok urainak helye a képletben, a fényszögkapcsolatokról már nem is beszélve... tehát a horoszkóp elenyészően kis része a napjegy :)


Namaste

2010. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is bak vagyok halak aszcendenssel és rám például inkább a halak jegy a jellemző,így sokkal több "lágyság" van bennem.
2010. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A Nap jegy nem minden...Megkéne nézni miben áll a többi bolygód és kiderülne.

Viszont nekem vagy 6 bolygóm áll a Bakba és szörnyű vagyok ;) igazi bak hajtok a céljaim felé mint egy állat,nem törődve mással.Én pl nem bírom leváltogatni az msn betűtípusom már vagy éve ugyan az.Búskomor is könnyen leszek...Szóval szerintem benned elég sok van más nemtörődöm jegyből(boccs a kifejezésért).

2010. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is Bak vagyok, de bennem megvannak más jegyek tulajdonságai is, és én annyira nem tartom meghatározónak, hogy ki melyik jegyben született, ugyanis a személyiség változik folyamatosan. Inkább csak a hajlamokat mutatja meg a csillagjegy, hogy tudjunk változtatni magunkon a jó irány felé önként. :)


üdv

25/F

2010. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!