Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkopód és mi a...

Mi a horoszkopód és mi a párod horoszkópja?

Figyelt kérdés

1. Mi a horoszkópod?

2. Mi a párod horoszkópja?

3. Milyen a kapcsolatotok, mik a konfliktusok?

4. Mióta vagytok együtt?


2010. júl. 14. 21:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
49%
Szia! Az enyém vízöntő a párjaimé iker de teljesen más a két nő. 11 és 2 éve. Jó és rossz.
2010. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nyilas vagyok,a férjem skorpió.Az elején nem volt zökkenőmentes a kapcsolatunk,de alapjában véve,nagyon hasonlóan gondolkozunk.Azért érződött az elején rendesen a tűz és víz ellentét.Bár a mi esetünkben nem hiszem,hogy az asztrológia miatt.Már együtt vagyunk 7. éve és szépen összecsiszolódtunk,szerencsére a gondokat is megtudjuk oldani.(nem egymás személyével kapcsolatos gondokról írok)

Hiszek a sorsban és az asztrológiában is,hiszem,hogy a sorsunk meg van írva,meg van mindennek az oka,hogy mi miért történik,de valahol abban is hiszek,hogy mindenki előtt ott a választás lehetősége.Valahol fontos,hogy kinek mi a csillagképe,de nem szabad,hogy ez befolyásolja az életünket.

2010. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1.szűz

2.halak

3.nagyon jó a kapcsolatunk,apró dolgokon összeveszünk de 5 perc és minden olyan mint előtte:)


4. egy és fél éve vagyunk együtt

2010. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én skorpió, ő ikrek. 4 éve vagyunk együtt. vita olyanokon van, hogy én birtokló típus vagyok, ő pedig szabad szellem.
2010. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Én oroszlán,ő halak.

Vita szinte minden nap van,de más miatt.

Amúgy nálunk se tart sokáig egy veszekedés se,szakításból sok volt,de kb. 5-10perc az is...

2010. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1.szűz /skorpió aszcendens/

2.kos /rák aszcendens/

3.Van, hogy minden tökéletes, de néha vannak vitáink. Én gyorsabb tempóban élem az életem. Szeretek pörögni, szórakozni, különböző helyekre elmenni, lényegében MOZGÁSBA lenni.Mindig le kell foglalnom magamat valamivel, különben szenvedek:$ Ezzel szemben ő néha nagyon lassú, és lusta. Szeret mindent sokszor megfontolni és aztán úgy cselekedni kevésbé spontán. Imád otthon ülni és úgy tölteni a napokat.Ezeken szoktunk vitatkozni, hogy menjünk el valamerre vagy ne.

A másik fő vita téma, hogy nem jövők ki a leendőbeli anyósommal, mert neki mindenki rossz csak ő a tökéletes és mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja különben fúj (egy despota komolyan mondom)és amikor a párom nincsen őt hajlamos orvul hátba támadni engem, amit utána az anya centrikus párom nem fogad el (fájni neki az igazság)és úgy gondolja, amiről nem beszélünk az nincsen!Ettől vagyok kiborulva, mert amíg ő mindent elfelejt, hogy ne kelljen vitatkozni, se beszélni róla addig én mindent csomószor át szeret beszélni, elemezgetni a szituációkat, végig gondolni, hogy tudjak belőle tanulni. Ezenkívül nem viseli el, ha kritizálok és én sem ha ő teszi.:)

4.már lassan 2,5éve vagyunk együtt

2010. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Skorpió

2. Ikrek

3. Játékos, bensőséges, aktív, kommunikatív, kifogástalan :) Sokszor olyan érzés fog el minket, mint amikor azt mondod "nem hiszem el, hogy Te létezhetsz, hihetetlen, hogy megtaláltalak" - különleges és csodás az egész :) Konfliktusok abból adódhatnak, ha mondjuk nem egyértelmű módon viselkedünk, de nem volt még "tányércsapkodásra" példa :D

4. Közel 2 éve :)

2010. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. bika

2. szűz

3. közhelyes, de tényleg mintha egymásnak lettünk volna teremtve:) ő a másik felem:)) konfliktusok: csak apró viták, általában stressz miatt

4. három éve

2010. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. halak

2. rák

3. rapszodikus, nagyon sértődékenyek vagyunk mindketten, de amúgy nagyon jó

4. 15 éve

2010. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. rák

2. bika

3. Kitűnő. Mindketten szeretünk otthon lenni, tervezgetni. Én Rákként hihetetlen mély érzelmeket tudok neki adni, ami őt nagyon felkorbácsolja, ő pedig lent tud tartani a talajon, mert bizony néha nagyon eltudok szállni, fantáziálni :) Főleg a családcentrikusság és a biztonságos OTTHON ami igazán összetart minket.


4. 3 éve vagyunk együtt

2010. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!