Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogyha...

Mit jelenthet az, hogyha szellemekkel álmodtam?

Figyelt kérdés

Szóval ma éjjel azt álmodtam, hogy egy női szellem állt az ablakomnál és integetett nekem aztán hirtelen már egy másik idősebb nő volt és ugyan úgy integetett eléggé kedvesen de én még is nagyon féltem. Elmentem szólni anyunak de nem hitt nekem így hát visszamentem a szobámba a nő még mindig az ablakomnál volt de aztán elkezdett magától mozogni az éjjeliszekrényemen a sólámpán meg a rúzsom és le is estek a földre. Kiáltani akartam anyunak de nem jött ki hang a torkomon, nagyon rossz volt. Aztán remegve izzadtan ébredtem fel. Jó pár éve nem álmodtam rosszat, általában mindig hülyeségeket vagy jókat álmodom.

Mit jelenhet ez? Volt már valaki aki szellemekkel, vagy szellemjárással álmodott?

Köszi a normális válaszokat!


2010. júl. 5. 12:21
 1/5 anonim válasza:
nem lehet hogy valami rokonod vagy ismerősöd aki meghalt lett volna? én valamelyik nap álmodtam mamámmal 8 éve meghalt nagyon régen álmodtam vele kb 4 éve .. de valamelyik nap mgis vele álmodtam és nagyon haragudott rám álmomba és szerintem csak azt akarja hogy menjek k ia temetőbe szerintem neked is valami iylesmi lehet. és mamám sem az ő arcában testében mutatkozott hanem valaki máséban de tutira tudtam hogy az ő.. én is nagyon féltem de kimentem a temetőbe másnap.. és azóta sem álmodog vele.. :) szóval ha van valami rokonod aki lehetett ment ki hozzá!!:)
2010. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez meglepő de én is álmodtam már szellemmel. A mamám már 5 éve halott, viszont volt egy olyan érzésem, hogy még köztünk van, megmagyarázhatatlan dolgok stb. Kicsit féltem is tőle, ha úgy éreztem, hogy a közelemben van megkérdtem, hogy menjen el.

Aztán egyik éjjel vele álmodtam. A lényeg az álmomban, hogy az egész napot együtt töltöttük és mindent úgy csinált ahogy én szerettem volna.

Kifejezetten pozitív álom volt.

Utána megszűnt a félelem.

2010. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az első válaszolónak igaza lehet, nagyon régen nem voltam kint a dédmamámnál a temetőben...Félek, hogy újra rosszat fogok álmodni!

Azt hiszem megfogadom a tanácsodat és kimegyek, viszek virágot meg minden!

2010. júl. 5. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:

szellem: ha ijesztő:rossz lelkiismeret,

áttetsző kísértet:jó emberismerőnek hiszed magad úgy hiszed belelátsz másokba vigyázz könnyen tévedsz

2010. júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy natúr rossz álom volt,de ha már ennyire szellemesre meg erkölcsire akarjátok fordítani a szót,akkor az meg hogy néz ki,hogy csak azért mész ki a temetőbe,mert félsz?
2010. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!