Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban...

Mit jelent az, ha álmomban terhes vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,és álmomban terhes voltam.Anya tudta és nem is haragudott érte.Ezt nem tudom hogy értelmezzem
2010. júl. 5. 02:35
 1/5 BlackSword ***** válasza:

Most két lehetőség van:

1) Tényleg terhes vagy, és nagyon örülnél, hogy ha nem fejeznének le érte nyilvánosan, hanem elfogadnák...

2) A későbbiekben szeretnél gyereket, és normális családban élsz...

2010. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Énis 14 éves vagyok és nekem is volt már ilyen álmom.

Megkérdeztem anyát hogy ez mit jelent mivel ő nagyon szeret az ilyen ezoterikus dolgokkal foglalkozni :)

Rá is kerestem a neten és ez azt jelenti hogy az utóbbi időben minden jól fog alakulni,valami új fog veled történni persze pozitív értelemben :)

Szóval fel a fejjel :D


14/L

2010. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
áá, én is 14 éves vagyok, és nekem is volt ilyen álmom. alakítunk egy klubbot?
2010. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 6. 17:40
 5/5 anonim válasza:
De izgi! Én is 14 éves vagyok, azt is álmodtam, hogy terhes vagyok, de egy másik álmomban láttam magam menyasszonyi ruhában, ami nem tetszett. Na, ez vajon mit jelent???!!!
2010. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!