Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom, lehet vmi...

Visszatérő álom, lehet vmi jelentése?

Figyelt kérdés

Kb. 7 éves lehettem amikor ezt álmodtam de akkor is egy hosszabb időn keresztül ismétlődött ez az álom. 12-13 évesen is volt egy idő amikor ugyan ez volt. És most megint kezdődik.. nem tudom, hogy miért, nem akarok öngyilkos lenni vagy ilyesmi. Szeretek élni de mégis mindig ezt a hülyeséget álmodom:

Olyan gyorsan zuhanok lefelé, hogy nem látok semmit csak fényeket, majd egy idő után elvesztem az eszméletem. Amikor magamhoz térek kinyitom a szemem, de akkora a fény, hogy szinte megvakulok, "zúg" a fülem, de később már látom a plafonon a lámpát, a fehér falakat meg egy nagyfejű orvost (vagy nővért) és ezután felébredek

Ez teljesen értelmetlen, miért álmodom ezt újra és újra? Lehet ennek vmi jelentése?


2010. júl. 2. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
az égvilágon semmit sem jelent
2010. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

a kérdezőnek:visszatérő álmom nekem is volt.szerintem értelmeztd aszerint hogy hogyan tudnád összekapcsolni a valósággal.az álmok rendszerint a valós és az elnyomot érzéseket jelenitik meg.az agy éjszaka is dolgzik.

nézd meg nincs-e olyan félelmed vagy vágyad amit össze tudsz kapcsolni az álmoddal.a gyors zuhanás szinblizálhat bármit a multbol amit még esetleg nem dolgoztál fel.de a fény jelentheti a biztonság utánni vágydat is.ha megtalálod az életedben azt amihez legjobban hasonlit az álmod utána lehet hogy eltünik.

2010. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!