Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? (lent)

Mit jelenthet ez az álom? (lent)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm egy fiúról álmodott, aki idén májusban meghalt. (Leesett 12 méter magasból. 12 éves volt). Mindketten ismertük... Én jobban. Na, azt álmodta, hogy egy házban voltak, valami buli szerűség volt, és az a fiú is ott volt, de csak a barátnőm látta őt. Meghívókat osztogatott a 13. születésnapjára (a fiú), kinek a zsebébe, kinek a táskájába tette be. Csak a barátnőmnek adta a kezébe.


Tudom, hogy nem jelenthet sokat, de azért gondoltam megkérdezem...

Köszi a válaszokat előre is.

13/L


2010. júl. 1. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent, puszta paraszti ésszel is rá leeht jönni, hogy hiányzik neki a sárc és relatíve gyakran eszébe jut, ezért álmodhat vele, semmi más jelentése nincs.
2010. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát igazából szerintem én többet gondolok rá, mint ő. Jobban ismertem. Minden nap láttam.

De szerintem sincs jelentősége...

Köszi a választ:)

2010. júl. 1. 17:30
 3/11 A kérdező kommentje:
De igazából én azt érdekesebbnek tartom, hogy Ő idén lett 12 éves, és a 13. szülinapi meghívóját szórta szét mindenkinek...
2010. júl. 1. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, azt te nem tudhatod, hogy más mennyit gondol rá, hiába ismerted jobban. Pl. ha arról van szó, én is tudok elég sokat gondolni 1-1 elhunytra annak ellenére is, hogy nem volt sok közöm hozzá, egyszerűen csak foglalkoztat, elgondolkodom rajta.

Ugyanígy lehet a barátnőd vagy pont egyszerűen vele álmodott és kész. Ne tegyél olyan kijelentéseket (hogy ő többet gondol rá), amiről nem tudhatsz, mert nem látsz bele az emberek fejébe.

2010. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Amúgy hogy tudom azt elérni, hogy vele álmodjak? Emlékszem, hogy ki az, de szeretnék megint vele "lenni". Hiába gondolok rá esténként, nem álmodtam még soha róla. Legalábbis nem emlékszem, hogy álmodtam volna.
2010. júl. 1. 17:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem nem nagyon tudtad még magadban feldolgzni a fiú halálát és úgy gondolod az, hogy vele álmodsz, majd segít megnyugodni. Ezt valahol megértem, de ne ragadj meg ezen a ponton és ne lovagolj ezen az álmodás dolgon. Nekem is halt már meg szerettem a te korodban és 7 év alatt egyszer álmodtam vele, néhány hónapja talán. Semmit nem változtat a dolgon. Ha az kell, beszélgess a szüleiddel a halálról, a fiú haláláról és lassan próbáld feldolgozni.

Amúgy az álmokat nem nagyon lehet irányítani. Bár állítják, létezik "tudatos álmodás"? én speciel nem nagyon hiszek benne. De ha gondolod, rákereshetsz google-ban.

2010. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már feldolgoztam, elején szinte minden nap sírtam, de ha már eszembe jut, nem teszem. Csak legalább egy napot szeretnék a suliból megálmodni. (az 5. és a 6. osztály egymást mellett volt) Hogy milyen volt akkor, amikor még nem tudtam, hogy mi fog történni vele. Igazából a mai (főleg) tinik semmibe veszik az embereket és csak akkor jönnek rá, hogy mi történt, amikor már késő. Akkor már lehet szeretni, jóval gondolni rá, de hiába. (Nem mintha én nem lennék "tini", de én így gondolom).

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. júl. 1. 17:53
 8/11 A kérdező kommentje:
Mármint így gondolom, hogy ilyenek a mai emberek....
2010. júl. 1. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig én válaszolgatok :)

Amit írsz, az általánosan igaz az emberekre, de amit te szeretnél, az csak gyermeki vágyódás arra, amit már a való életben nem élhetsz meg és emelett én azt is érzem, hogy valahol mélye,s tudat alatt féltékeny vagy arra a barátnőre, aki meg álmodott a fiúval, hiába volt kevesebb köze hozzá. Meg láthatóan nagyon foglalkoztat a dolog.

Emiatt én állítom, te ezt nem tudtad még magadban véglegesen lezárni, hiába írod ezt, mert vágyódsz az emléke és egy vele kapcsolatos találkozás/élmény megélésére, ami megint csak azt mutatja, hogy egy részed még hozzá kötődik és a nem létező álomképekbe kapaszkodna.

Ne csináld ezt. Bár még gyerek vagy, de az írásodból lejön, hogy nem vagy egy buta kisgyerek, csak még nagyon fiatal. Ez nem baj. De hidd el nekem, ilyet "akarva akarni" fölösleges és gyermeteg dolog. Szép dolog az álomvilág, de az nem oldja meg a problémákat. Kösd le magad értelmesebb, szebb dolgokkal és lépj től ezen az álom témán, mert csak hergeled magad ezen, teljesen fölöslegesen.

2010. júl. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Lehet, hogy tényleg hülyeség lenne ez az egész... Ha megálmodnám, hogy élne és felkelnék, lehet, hogy megint olyan érzésem lenne, amikor meghalt. Akkor pedig ... rossz volt.:S Köszi még egyszer, hogy rám szántál ennyi időt. És felvilágosítottál.
2010. júl. 2. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!