Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt azt álmodtam hogy abban a gimiben tanulok ahova jövőre fogok felvételezni.Egy nagy osztályba voltunk ahol voltak elsősök,hatodikosak,nyolcadikosok stb.

Egyszer átpillantottam a másik padsorba és azokat láttam akikkel eddig jártam egy osztályba.Elöször két lány volt,másnap egy fiú és így tovább.Ezt elmondtam az ottani barátnőmnek és azt mondta menjek oda az iskola legmenőbb csajához aki azt felelte hogy ki kell derítenem valamit de márbnem tom mit.Járt oda egy fiú aki azt hitte hogy ő mindenkinél okosabb,szebb,jobb és állandóan rivalizáltam vele.Felébredtem.Volt még más is de arra már nem nagyon emlékszem.Mit jelentsen ez?


2010. jún. 27. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Félsz attól, hogy elfogod veszíteni a barátnőid, és attól is,hogyan fogsz beilleszkedni. Nekem ez volt az első gondolatom..
2010. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!