Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az unokatesóm álmomban csókolg...

Az unokatesóm álmomban csókolgatott. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, az unokatesóm 21. Mindig is nagyon oda voltam érte, mert egy hullámhosszon vagyunk minden téren. Mostanában mintha egy kicsit átestem volna a ló túloldalára, és valami egészen mást érzek, ha vele vagyok, vagy ha nincs velem.

Az éjszaka pedig vele álmodtam, már másodszor. Most egy emeletes ágyban feküdtünk, valamilyen függönnyel voltunk eltakarva... és lemászott hozzám. Valami buli féle volt náluk. Elkezdett csókolgatni, puszilgatni, le akarta venni a ruhámat. Én nem ellenkeztem. Ekkor gyorsan felmászott a helyére, mert jött egy tanára. Azt mondtuk neki, kártyáztunk. Elment a tanár, behúzta a függönyt, és minden folytatódott. Ám ekkor átugrottam egy másik történetbe, ahol felvettem egy régi, már nem használatos fürdőruhám, és visszamentem hozzá. Itt vége lett az álomnak.

Kicsit beteges, de mégis... valahogy jó rá visszagondolni.

Szerintetek milyen jelentősége lehet? Álomfejtés kulcsszóként nem találtam 1. fokú unokatestvért.

Kérlek segítsetek, olyan hülyén érzem magam... :(


2010. jún. 26. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Figyu, nincs ebben semmi rossz vagy rémisztő. 14 éves vagy, most vagy abban a korban, amikor aktívan érdeklődsz a másik nem iránt, és van egy érett, feltételezem helyes, szexi unokatesód. Szerintem azzal van baj, akinek ebben a helyzetben még csak futólag sem jut eszébe "úgy" gondolni rá. Az méh nem jelent semmit, attól még nem fogsz belezúgni, ha csak gondolsz rá vagy álmodsz róla, azzal semmi rosszat nem követsz el. Tombolnak benned a hormonok, így valakin le kell vezetned a fantáziádat.

Másrészt az álom fura egy dolog, sokszor más testesül meg az álomban, mint akiről valóban álmodsz. Nem gyakori, hogy unokatesód valaki mást "helyettesített" álmodban.

Összegezve: teljesen normális vagy, ép fantáziával, ha jólesik álmodni/álmodozni róla, emiatt ne legyen bűntudatod.

2010. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

MEGINT WOW?! Mért kell az összes kib.szott hülye kockára rámondani, hogy wowos?! Ennyire lenéztek minket, mert van egy pár állat, aki írogatja a szarjait, anélkül, hogy wowozna?

Kérdésedre pedig: Nem kell foglalkozni vele, csak egy álom.

2010. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%

Függöny

Valamit nem akar meglátni a világból. Illúziói csak átmenetiek lehetnek, mert a valóság fogja letépni a függönyt.

2010. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!