Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az unokatesóm álmomban csókolg...

Az unokatesóm álmomban csókolgatott. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, az unokatesóm 21. Mindig is nagyon oda voltam érte, mert egy hullámhosszon vagyunk minden téren. Mostanában mintha egy kicsit átestem volna a ló túloldalára, és valami egészen mást érzek, ha vele vagyok, vagy ha nincs velem.

Az éjszaka pedig vele álmodtam, már másodszor. Most egy emeletes ágyban feküdtünk, valamilyen függönnyel voltunk eltakarva... és lemászott hozzám. Valami buli féle volt náluk. Elkezdett csókolgatni, puszilgatni, le akarta venni a ruhámat. Én nem ellenkeztem. Ekkor gyorsan felmászott a helyére, mert jött egy tanára. Azt mondtuk neki, kártyáztunk. Elment a tanár, behúzta a függönyt, és minden folytatódott. Ám ekkor átugrottam egy másik történetbe, ahol felvettem egy régi, már nem használatos fürdőruhám, és visszamentem hozzá. Itt vége lett az álomnak.

Kicsit beteges, de mégis... valahogy jó rá visszagondolni.

Szerintetek milyen jelentősége lehet? Álomfejtés kulcsszóként nem találtam 1. fokú unokatestvért.

Kérlek segítsetek, olyan hülyén érzem magam... :(


2010. jún. 26. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A müzlis joghurtokban sok gabonamag van de a kefírben nincs semmi az natúr vágod?
2010. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem vágom, hogy értetted?!
2010. jún. 26. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

bunkón érti, tehát nem érdekli hogy mi a bajod.

14 éves fiú vagyok, én is hihetetlen baromságokat szoktam álmodni..

ne nagyon gondolkozz rajta, ezen senki nem tud segíteni.

szerintem mikor ezt olvasod, már nem is a hülye unokatesód jár a fejedben.

hanem én :DDd

2010. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom egy büdös kocka kis 14 éves gyerek lehetsz, ha a neten próbálsz csajozni , na mind1, legyen életed!


15/f

2010. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
te nem vágod le öccse, hogy ezzel csak azt akartam neki magyarázni, hogy milyen szánalmas hogy ezt megosztja másokkal?:DDD
2010. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ember álmaiban az történik meg ami a valóságban nem megengedett a morális szabályok miatt... Tulajdonképpen az vetítődött ki az álmaidban, amit a tudatalattid szeretne, hogy megtörténjen a valóságban.


Tudom, én is sokszor álmodtam ilyet... Ezek eleinte fellelkesítenek, de előbb utóbb lelankad a vágyakozás... Ne figyelj rájuk, mert csak elkomplikálod az életed.

2010. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mert miért baj, hogy érdekel, ti mit gondoltok? Mivel nekem fogalmam sincs mit jelent.

És menjél vissza WOW-ozni... -.-"

2010. jún. 26. 19:20
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Köszönöm a választ! Próbálok ennél nagyobb jelentőséget nem tulajdonítani neki. Hátha így jobb lesz. Szóval, arra akarsz célozni, hogy vágyok az unokatesómra? Ez olyan bizarr.

2010. jún. 26. 19:21
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
nincs fent a wow
2010. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizarr, de így van... A hormonok vezetnek rá ilyesmire... És mindig az kell, aki a legelérhetetlenebb, ezért is lett esetedben az unokatestvér az "áldozat"... Én annakidején az egyik tanáromba voltam rettenetesen belezúgva, folyton vele álmodtam stb. De aztán mikor kiléptem a rózsaszín felhőből rájöttem, hogy abszolút nem néz ki jól, és, hogy csak azért volt olyan érdekes ez a plátói szerelem, mert tudtam, hogy elérhetetlen...
2010. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!