Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Örülnétek ennek? Mit jelent...

Örülnétek ennek? Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam azthiszem már többször is, hogy egy gyönyörű villában voltam ami régen valami kápolna vagy templom lehetett de bejárhatatlanul nagy. szóval elraboltak. És volt ott egy csomó pasi. Mind tök helyesek voltak. Volt egy vezérük aki Alexander Skarsgard(Eric) volt. És több csaj is volt ott. vmi olyan volt a dolog, hogy minden a szexről szólt. (XD) És ő mondta meg h ki kit fog... És vmi nagy megtisztelésnek számított, hogy ő engem választott. Hehe Szóval, mondta, hogy üljek le mellé mert még van egy kis dolga. Leültem vártam stb. Aztán jött vmi csaj és volt nála vmi kés vagy hasonló és megakarta ölni az egyik fiút. Aztán az Eric odament elintézte a majdnem gyilkosságot és odahívott aztán meg megpaskolta neki a fenekem és mondott vmi hülyeséget h ez az igazi vagy mittomén. xD Többször is elmentem valami izébe fürdő szerűségbe. De visszajöttem :D Leültem, hamarosan végzett is. Nem nagyon emlékszem mit csintam vele. de nem is akarom leírni. Azután miután teljesen összemelegedtem vele elmentem. Kiültem a "váróba" és jött egy cuki feketehajú fiú, de aztán vmiért tök szomorú lettem és sírtam. Úgy láttam magam bent egy szobában vele, hogy fekete a hajam(szőkés-barna am.) és a falnak dőlve sírok ő meg előttem és mondja.

-Nekem nem megy ha sírsz!

- Dehogynem.

Aztán elkezdett csókolgatni és én meg mégjobban bőgtem.

- B*sszameg mért sírsz? Mi a baj?

De nem volt durva vagy vmi. Ez mit jelent. Öreülnétek ilyennek? Mert én örültem. :D


2010. jún. 25. 23:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy hosszú lett.
2010. jún. 25. 23:51
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és a ház annyira fehéres volt. És úgy kerültem oda hogy a barátnőmmel a kertjében mászkáltunk.
2010. jún. 25. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdés: nem nézel sok True Bloodot? :D
2010. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De. Nagyon sokat. IMááádom (L)
2010. jún. 26. 00:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Eric a kedvencem amúgy., :D
2010. jún. 26. 00:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Még South Parkban is a macskás rész megy.
2010. jún. 26. 01:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam, sztem eléggé az fonódott bele az álmaidba :DD Jó sorozat, imádom én is amúgy, de ha sokat fantáziálsz róla :PPP akkor esélyes, hogy avval kapcsolatban álmodsz, nagyobb jeletőséget ne tulajdoníts neki.
2010. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!